P.J Korv, Pär Bjurhager Handelsbolag
P.J Korv, Pär Bjurhager Handelsbolag är ett handelsbolag som upplöstes den 28 februari 1997. Firmainfo har ännu inte kopplat någon årsredovisning till P.J Korv, Pär Bjurhager Handelsbolag.
Registrerad verksamhet
Försäljning av korv, läsk, glass mm.
Årsredovisning inte tillgänglig hos Firmainfo
Firmainfo har ännu inte kunnat koppla någon årsredovisning till företaget i de aktuella källorna. Det betyder inte automatiskt att företaget inte har lämnat in en årsredovisning. Sidan visar därför de registeruppgifter som finns tillgängliga utan att tolka saknade bokslutsvärden som noll.
Vanliga frågor om P.J Korv, Pär Bjurhager Handelsbolag
- Vad har P.J Korv, Pär Bjurhager Handelsbolag för organisationsnummer?
- P.J Korv, Pär Bjurhager Handelsbolag har organisationsnummer 916580-9238.
- Vilken företagsform har P.J Korv, Pär Bjurhager Handelsbolag?
- P.J Korv, Pär Bjurhager Handelsbolag är ett handelsbolag som upplöstes den 28 februari 1997.
- Vilken adress har P.J Korv, Pär Bjurhager Handelsbolag?
- P.J Korv, Pär Bjurhager Handelsbolag har den registrerade postadressen Backvägen 8, 73073 Ransta.
- Vad gör P.J Korv, Pär Bjurhager Handelsbolag?
- Enligt den registrerade verksamhetsbeskrivningen: Försäljning av korv, läsk, glass mm.
Källor
- Bolagsverket — registeruppgifter, status, namnhistorik | uppdaterat 2026-07-11
Uppgifterna kommer från offentliga register och kan innehålla fördröjningar. Kontrollera alltid mot originalkällan vid viktiga beslut.
Informationen är allmän och beräknad ur offentliga årsredovisningar. Den utgör varken kreditupplysning eller rådgivning.