Hoppa till innehåll
Upplöst 30 juli 1998 Enskild firma

PLÅTTJÄNST SVEN JOHANSSON

Person-/org.nr Reg. 21 maj 1987 Verksamheten har upphört

PLÅTTJÄNST SVEN JOHANSSON är en enskild firma som upplöstes den 30 juli 1998. Firmainfo har ännu inte kopplat någon årsredovisning till PLÅTTJÄNST SVEN JOHANSSON.

Registrerad verksamhet

VERKSAMHET MED BEARBETNING AV METALL OCH PLÅT SAMT ANNAN DÄRMED FÖRENLIG VERKSAMHET

Postadress
EXPORTGATAN 7
42246 HISINGS BACKA
Öppna i Google Maps
Fristående Etablerat sedan 1987 | 39 år

Årsredovisning inte tillgänglig hos Firmainfo

Firmainfo har ännu inte kunnat koppla någon årsredovisning till företaget i de aktuella källorna. Det betyder inte automatiskt att företaget inte har lämnat in en årsredovisning. Sidan visar därför de registeruppgifter som finns tillgängliga utan att tolka saknade bokslutsvärden som noll.

Vanliga frågor om PLÅTTJÄNST SVEN JOHANSSON

Vad har PLÅTTJÄNST SVEN JOHANSSON för organisationsnummer?
PLÅTTJÄNST SVEN JOHANSSON har organisationsnummer 19340310-XXXX.
Vilken företagsform har PLÅTTJÄNST SVEN JOHANSSON?
PLÅTTJÄNST SVEN JOHANSSON är en enskild firma som upplöstes den 30 juli 1998.
Vilken adress har PLÅTTJÄNST SVEN JOHANSSON?
PLÅTTJÄNST SVEN JOHANSSON har den registrerade postadressen EXPORTGATAN 7, 42246 HISINGS BACKA.
Vad gör PLÅTTJÄNST SVEN JOHANSSON?
Enligt den registrerade verksamhetsbeskrivningen: VERKSAMHET MED BEARBETNING AV METALL OCH PLÅT SAMT ANNAN DÄRMED FÖRENLIG VERKSAMHET

Källor

Uppgifterna kommer från offentliga register och kan innehålla fördröjningar. Kontrollera alltid mot originalkällan vid viktiga beslut.