Hoppa till innehåll
Upplöst Enskild firma

Pro Driver Förarutveckling i Norr

Person-/org.nr Innehavare Peter Larsson Reg. 4 november 2004
Omsättning 1-499 tkr (2025) | SCB storleksklass

Pro Driver Förarutveckling i Norr är en enskild firma. Pro Driver Förarutveckling i Norr är registrerad för F-skatt och moms. Firmainfo har ännu inte kopplat någon årsredovisning till Pro Driver Förarutveckling i Norr.

Registrerad verksamhet

Utbildning i körsäkerhet och motorsport

SNI-bransch | SNI 2025
Sektor M | Fastighetsverksamhet
✓ F-skatt ✓ Moms ✕ Arbetsgivare
Postadress
JOBVÄGEN 36
945 92 ALTERSBRUK
Öppna i Google Maps
Fristående Etablerat sedan 2004 | 21 år

Årsredovisning inte tillgänglig hos Firmainfo

Firmainfo har ännu inte kunnat koppla någon årsredovisning till företaget i de aktuella källorna. Det betyder inte automatiskt att företaget inte har lämnat in en årsredovisning. Sidan visar därför de registeruppgifter som finns tillgängliga utan att tolka saknade bokslutsvärden som noll.

Företag i samma bransch

SNI 68202 | Uthyrning och förvaltning av egna eller arrenderade industrilokaler | M | Fastighetsverksamhet

Namnhistorik

3 tidigare namn

Namn Från
Pro Driver Förarutveckling i Norr
4 november 2004
Pro Driver Motorsport i Norr
För den del av verksamheten som avser motorsport och utbildning av handledare i förarutveckling
4 november 2004
Pro Driver Event i Norr
För den del av verksamheten som avser anordnande av event och resor med motorsport eller fordonsinriktning
4 november 2004

Vanliga frågor om Pro Driver Förarutveckling i Norr

Vad har Pro Driver Förarutveckling i Norr för organisationsnummer?
Pro Driver Förarutveckling i Norr har organisationsnummer 19680125-XXXX.
Vilken företagsform har Pro Driver Förarutveckling i Norr?
Pro Driver Förarutveckling i Norr är en upplöst enskild firma.
Vilken adress har Pro Driver Förarutveckling i Norr?
Pro Driver Förarutveckling i Norr har den registrerade postadressen JOBVÄGEN 36, 945 92 ALTERSBRUK.
Hur stor är omsättningen i Pro Driver Förarutveckling i Norr?
Enligt SCB:s storleksklass ligger omsättningen i Pro Driver Förarutveckling i Norr i intervallet 1–499 tkr. Detta är ett intervall, inte ett exakt belopp.
Har Pro Driver Förarutveckling i Norr F-skatt?
Ja, Pro Driver Förarutveckling i Norr är godkänd för F-skatt.
Vad gör Pro Driver Förarutveckling i Norr?
Enligt den registrerade verksamhetsbeskrivningen: Utbildning i körsäkerhet och motorsport

Källor

Uppgifterna kommer från offentliga register och kan innehålla fördröjningar. Kontrollera alltid mot originalkällan vid viktiga beslut.