Hoppa till innehåll
Vilande Annan

PROMILLEVÄGENS SAMFÄLLIGHETSFÖRENING

Org.nr

PROMILLEVÄGENS SAMFÄLLIGHETSFÖRENING. Firmainfo har ännu inte kopplat någon årsredovisning till PROMILLEVÄGENS SAMFÄLLIGHETSFÖRENING.

SNI-bransch | SNI 2025
Sektor M | Fastighetsverksamhet
Postadress
PL 2715 /ANDERS SILBERG/
52050 STENSTORP
Öppna i Google Maps
Fristående

Årsredovisning inte tillgänglig hos Firmainfo

Firmainfo har ännu inte kunnat koppla någon årsredovisning till företaget i de aktuella källorna. Det betyder inte automatiskt att företaget inte har lämnat in en årsredovisning. Sidan visar därför de registeruppgifter som finns tillgängliga utan att tolka saknade bokslutsvärden som noll.

Företag i samma bransch

SNI 68209 | Övrig förvaltning av egna eller arrenderade fastigheter | M | Fastighetsverksamhet

Vanliga frågor om PROMILLEVÄGENS SAMFÄLLIGHETSFÖRENING

Vad har PROMILLEVÄGENS SAMFÄLLIGHETSFÖRENING för organisationsnummer?
PROMILLEVÄGENS SAMFÄLLIGHETSFÖRENING har organisationsnummer 716449-3491.
Vilken företagsform har PROMILLEVÄGENS SAMFÄLLIGHETSFÖRENING?
PROMILLEVÄGENS SAMFÄLLIGHETSFÖRENING har företagsformen Annan och har status vilande.
Vilken adress har PROMILLEVÄGENS SAMFÄLLIGHETSFÖRENING?
PROMILLEVÄGENS SAMFÄLLIGHETSFÖRENING har den registrerade postadressen PL 2715 /ANDERS SILBERG/, 52050 STENSTORP.

Källor

Uppgifterna kommer från offentliga register och kan innehålla fördröjningar. Kontrollera alltid mot originalkällan vid viktiga beslut.