PVI KONSULT I MALMÖ
PVI KONSULT I MALMÖ är en enskild firma som upplöstes den 16 februari 2026. Firmainfo har ännu inte kopplat någon årsredovisning till PVI KONSULT I MALMÖ.
Registrerad verksamhet
Beräkning av ventiler samt instrument inom processindustri. Rekommendationer och jämförelser på produktnivå.
Årsredovisning inte tillgänglig hos Firmainfo
Firmainfo har ännu inte kunnat koppla någon årsredovisning till företaget i de aktuella källorna. Det betyder inte automatiskt att företaget inte har lämnat in en årsredovisning. Sidan visar därför de registeruppgifter som finns tillgängliga utan att tolka saknade bokslutsvärden som noll.
Vanliga frågor om PVI KONSULT I MALMÖ
- Vad har PVI KONSULT I MALMÖ för organisationsnummer?
- PVI KONSULT I MALMÖ har organisationsnummer 19901130-XXXX.
- Vilken företagsform har PVI KONSULT I MALMÖ?
- PVI KONSULT I MALMÖ är en enskild firma som upplöstes den 16 februari 2026.
- Vilken adress har PVI KONSULT I MALMÖ?
- PVI KONSULT I MALMÖ har den registrerade postadressen Segevångsgatan 11 A, 21227 MALMÖ.
- Vad gör PVI KONSULT I MALMÖ?
- Enligt den registrerade verksamhetsbeskrivningen: Beräkning av ventiler samt instrument inom processindustri. Rekommendationer och jämförelser på produktnivå.
Källor
- Bolagsverket — registeruppgifter, status, namnhistorik | uppdaterat 2026-07-11
Uppgifterna kommer från offentliga register och kan innehålla fördröjningar. Kontrollera alltid mot originalkällan vid viktiga beslut.
Informationen är allmän och beräknad ur offentliga årsredovisningar. Den utgör varken kreditupplysning eller rådgivning.