RÄMJA SAMFÄLLIGHETSFÖRENING
RÄMJA SAMFÄLLIGHETSFÖRENING. Firmainfo har ännu inte kopplat någon årsredovisning till RÄMJA SAMFÄLLIGHETSFÖRENING.
Årsredovisning inte tillgänglig hos Firmainfo
Firmainfo har ännu inte kunnat koppla någon årsredovisning till företaget i de aktuella källorna. Det betyder inte automatiskt att företaget inte har lämnat in en årsredovisning. Sidan visar därför de registeruppgifter som finns tillgängliga utan att tolka saknade bokslutsvärden som noll.
Företag i samma bransch
SNI 68209 | Övrig förvaltning av egna eller arrenderade fastigheter | M | Fastighetsverksamhet
Vanliga frågor om RÄMJA SAMFÄLLIGHETSFÖRENING
- Vad har RÄMJA SAMFÄLLIGHETSFÖRENING för organisationsnummer?
- RÄMJA SAMFÄLLIGHETSFÖRENING har organisationsnummer 716450-2267.
- Vilken företagsform har RÄMJA SAMFÄLLIGHETSFÖRENING?
- RÄMJA SAMFÄLLIGHETSFÖRENING har företagsformen Annan och har status vilande.
- Vilken adress har RÄMJA SAMFÄLLIGHETSFÖRENING?
- RÄMJA SAMFÄLLIGHETSFÖRENING har den registrerade postadressen LAVAD BJÖRKÅS 2, 46794 GRÄSTORP.
Källor
- SCB — bransch (SNI), säte, arbetsställen, storleksklass, skattestatus | uppdaterat 2026-07-11
Uppgifterna kommer från offentliga register och kan innehålla fördröjningar. Kontrollera alltid mot originalkällan vid viktiga beslut.
Informationen är allmän och beräknad ur offentliga årsredovisningar. Den utgör varken kreditupplysning eller rådgivning.