Rönnäs Livs
Rönnäs Livs är en enskild firma som upplöstes den 20 december 1996. Firmainfo har ännu inte kopplat någon årsredovisning till Rönnäs Livs.
Registrerad verksamhet
Minilivs butik, tobak, tidningar, konfektyr, drycker, glass och begränsat sortiment av livsmedel.
Årsredovisning inte tillgänglig hos Firmainfo
Firmainfo har ännu inte kunnat koppla någon årsredovisning till företaget i de aktuella källorna. Det betyder inte automatiskt att företaget inte har lämnat in en årsredovisning. Sidan visar därför de registeruppgifter som finns tillgängliga utan att tolka saknade bokslutsvärden som noll.
Vanliga frågor om Rönnäs Livs
- Vad har Rönnäs Livs för organisationsnummer?
- Rönnäs Livs har organisationsnummer 19550327-XXXX.
- Vilken företagsform har Rönnäs Livs?
- Rönnäs Livs är en enskild firma som upplöstes den 20 december 1996.
- Vilken adress har Rönnäs Livs?
- Rönnäs Livs har den registrerade postadressen Rönnäsvägen 44 B, 34133 LJUNGBY.
- Vad gör Rönnäs Livs?
- Enligt den registrerade verksamhetsbeskrivningen: Minilivs butik, tobak, tidningar, konfektyr, drycker, glass och begränsat sortiment av livsmedel.
Källor
- Bolagsverket — registeruppgifter, status, namnhistorik | uppdaterat 2026-07-11
Uppgifterna kommer från offentliga register och kan innehålla fördröjningar. Kontrollera alltid mot originalkällan vid viktiga beslut.
Informationen är allmän och beräknad ur offentliga årsredovisningar. Den utgör varken kreditupplysning eller rådgivning.