Hoppa till innehåll
Aktivt Handelsbolag

Ramfelt Förvaltning Handelsbolag

Org.nr Reg. 10 november 2017

Ramfelt Förvaltning Handelsbolag är ett aktivt handelsbolag som registrerades 2017. Firmainfo har ännu inte kopplat någon årsredovisning till Ramfelt Förvaltning Handelsbolag.

Registrerad verksamhet

Förvaltning av fastigheter.

Postadress
Skoghemsvägen 22
17996 SVARTSJÖ
Öppna i Google Maps
Fristående Etablerat sedan 2017 | 8 år

Årsredovisning inte tillgänglig hos Firmainfo

Firmainfo har ännu inte kunnat koppla någon årsredovisning till företaget i de aktuella källorna. Det betyder inte automatiskt att företaget inte har lämnat in en årsredovisning. Sidan visar därför de registeruppgifter som finns tillgängliga utan att tolka saknade bokslutsvärden som noll.

Vanliga frågor om Ramfelt Förvaltning Handelsbolag

Vad har Ramfelt Förvaltning Handelsbolag för organisationsnummer?
Ramfelt Förvaltning Handelsbolag har organisationsnummer 969785-3761.
Vilken företagsform har Ramfelt Förvaltning Handelsbolag?
Ramfelt Förvaltning Handelsbolag är ett aktivt handelsbolag som registrerades den 10 november 2017.
Vilken adress har Ramfelt Förvaltning Handelsbolag?
Ramfelt Förvaltning Handelsbolag har den registrerade postadressen Skoghemsvägen 22, 17996 SVARTSJÖ.
Vad gör Ramfelt Förvaltning Handelsbolag?
Enligt den registrerade verksamhetsbeskrivningen: Förvaltning av fastigheter.

Källor

Uppgifterna kommer från offentliga register och kan innehålla fördröjningar. Kontrollera alltid mot originalkällan vid viktiga beslut.