Hoppa till innehåll
Upplöst 27 juli 2004 Handelsbolag

Restaurang Rajasthan Handelsbolag

Org.nr Reg. 26 februari 1997 Verksamheten har upphört

Restaurang Rajasthan Handelsbolag är ett handelsbolag som upplöstes den 27 juli 2004. Firmainfo har ännu inte kopplat någon årsredovisning till Restaurang Rajasthan Handelsbolag.

Registrerad verksamhet

Restaurangverksamhet.

Postadress
Surbrunnsgatan 46
11348 STOCKHOLM
Öppna i Google Maps
Fristående Etablerat sedan 1997 | 29 år

Årsredovisning inte tillgänglig hos Firmainfo

Firmainfo har ännu inte kunnat koppla någon årsredovisning till företaget i de aktuella källorna. Det betyder inte automatiskt att företaget inte har lämnat in en årsredovisning. Sidan visar därför de registeruppgifter som finns tillgängliga utan att tolka saknade bokslutsvärden som noll.

Vanliga frågor om Restaurang Rajasthan Handelsbolag

Vad har Restaurang Rajasthan Handelsbolag för organisationsnummer?
Restaurang Rajasthan Handelsbolag har organisationsnummer 969635-8572.
Vilken företagsform har Restaurang Rajasthan Handelsbolag?
Restaurang Rajasthan Handelsbolag är ett handelsbolag som upplöstes den 27 juli 2004.
Vilken adress har Restaurang Rajasthan Handelsbolag?
Restaurang Rajasthan Handelsbolag har den registrerade postadressen Surbrunnsgatan 46, 11348 STOCKHOLM.
Vad gör Restaurang Rajasthan Handelsbolag?
Enligt den registrerade verksamhetsbeskrivningen: Restaurangverksamhet.

Källor

Uppgifterna kommer från offentliga register och kan innehålla fördröjningar. Kontrollera alltid mot originalkällan vid viktiga beslut.