Hoppa till innehåll
Aktivt Enskild firma

Rosqvist, Mona

Person-/org.nr Reg. 28 november 2001
Omsättning 1-499 tkr (2025) | SCB storleksklass

Rosqvist, Mona är en aktiv enskild firma inom skogsförvaltning som registrerades 2001. Rosqvist, Mona är registrerad för moms. Firmainfo har ännu inte kopplat någon årsredovisning till Rosqvist, Mona.

SNI-bransch | SNI 2025
Sektor A | Jordbruk, skogsbruk och fiske
✕ F-skatt ✓ Moms ✕ Arbetsgivare
Postadress
GÄDDASTORP 1290
28151 HÄSSLEHOLM
Öppna i Google Maps
Fristående Etablerat sedan 2001 | 24 år

Årsredovisning inte tillgänglig hos Firmainfo

Firmainfo har ännu inte kunnat koppla någon årsredovisning till företaget i de aktuella källorna. Det betyder inte automatiskt att företaget inte har lämnat in en årsredovisning. Sidan visar därför de registeruppgifter som finns tillgängliga utan att tolka saknade bokslutsvärden som noll.

Företag i samma bransch

SNI 02101 | Skogsförvaltning | A | Jordbruk, skogsbruk och fiske

Vanliga frågor om Rosqvist, Mona

Vad har Rosqvist, Mona för organisationsnummer?
Rosqvist, Mona har organisationsnummer 19551122-XXXX.
Vilken företagsform har Rosqvist, Mona?
Rosqvist, Mona är en aktiv enskild firma som registrerades den 28 november 2001.
Vilken adress har Rosqvist, Mona?
Rosqvist, Mona har den registrerade postadressen GÄDDASTORP 1290, 28151 HÄSSLEHOLM.
Hur stor är omsättningen i Rosqvist, Mona?
Enligt SCB:s storleksklass ligger omsättningen i Rosqvist, Mona i intervallet 1–499 tkr. Detta är ett intervall, inte ett exakt belopp.
Har Rosqvist, Mona F-skatt?
Nej, Rosqvist, Mona är för närvarande inte godkänd för F-skatt.

Källor

Uppgifterna kommer från offentliga register och kan innehålla fördröjningar. Kontrollera alltid mot originalkällan vid viktiga beslut.