RW Spa & Salong Kommanditbolag
RW Spa & Salong Kommanditbolag är ett kommanditbolag som upplöstes den 29 september 2020. Firmainfo har ännu inte kopplat någon årsredovisning till RW Spa & Salong Kommanditbolag.
Registrerad verksamhet
Utföra tjänster inom kroppsvård samt försäljning av varor med huvudinriktning acessoarer och därmed förenlig verksamhet.
Årsredovisning inte tillgänglig hos Firmainfo
Firmainfo har ännu inte kunnat koppla någon årsredovisning till företaget i de aktuella källorna. Det betyder inte automatiskt att företaget inte har lämnat in en årsredovisning. Sidan visar därför de registeruppgifter som finns tillgängliga utan att tolka saknade bokslutsvärden som noll.
Vanliga frågor om RW Spa & Salong Kommanditbolag
- Vad har RW Spa & Salong Kommanditbolag för organisationsnummer?
- RW Spa & Salong Kommanditbolag har organisationsnummer 969769-7465.
- Vilken företagsform har RW Spa & Salong Kommanditbolag?
- RW Spa & Salong Kommanditbolag är ett kommanditbolag som upplöstes den 29 september 2020.
- Vilken adress har RW Spa & Salong Kommanditbolag?
- RW Spa & Salong Kommanditbolag har den registrerade postadressen Östra Långgatan 8, 73130 KÖPING.
- Vad gör RW Spa & Salong Kommanditbolag?
- Enligt den registrerade verksamhetsbeskrivningen: Utföra tjänster inom kroppsvård samt försäljning av varor med huvudinriktning acessoarer och därmed förenlig verksamhet.
Källor
- Bolagsverket — registeruppgifter, status, namnhistorik | uppdaterat 2026-07-11
Uppgifterna kommer från offentliga register och kan innehålla fördröjningar. Kontrollera alltid mot originalkällan vid viktiga beslut.
Informationen är allmän och beräknad ur offentliga årsredovisningar. Den utgör varken kreditupplysning eller rådgivning.