Hoppa till innehåll
Upplöst Enskild firma

Södra Bäcks Maskinförmedling

Person-/org.nr Innehavare Arne Lundqvist Reg. 11 november 1991
Omsättning 1-499 tkr (2025) | SCB storleksklass

Södra Bäcks Maskinförmedling är en enskild firma. Södra Bäcks Maskinförmedling är registrerad för F-skatt och moms. Firmainfo har ännu inte kopplat någon årsredovisning till Södra Bäcks Maskinförmedling.

Registrerad verksamhet

Försäljning och förmedling av truckar, entreprenadmaskiner, städmaskiner och tillbehör.

SNI-bransch | SNI 2025
Sektor M | Fastighetsverksamhet
✓ F-skatt ✓ Moms ✕ Arbetsgivare
Postadress
DJUPVIKSVÄGEN 65
471 98 FAGERFJÄLL
Öppna i Google Maps
Fristående Etablerat sedan 1991 | 34 år

Årsredovisning inte tillgänglig hos Firmainfo

Firmainfo har ännu inte kunnat koppla någon årsredovisning till företaget i de aktuella källorna. Det betyder inte automatiskt att företaget inte har lämnat in en årsredovisning. Sidan visar därför de registeruppgifter som finns tillgängliga utan att tolka saknade bokslutsvärden som noll.

Företag i samma bransch

SNI 68203 | Uthyrning och förvaltning av egna eller arrenderade, andra lokaler | M | Fastighetsverksamhet

Vanliga frågor om Södra Bäcks Maskinförmedling

Vad har Södra Bäcks Maskinförmedling för organisationsnummer?
Södra Bäcks Maskinförmedling har organisationsnummer 19511004-XXXX.
Vilken företagsform har Södra Bäcks Maskinförmedling?
Södra Bäcks Maskinförmedling är en upplöst enskild firma.
Vilken adress har Södra Bäcks Maskinförmedling?
Södra Bäcks Maskinförmedling har den registrerade postadressen DJUPVIKSVÄGEN 65, 471 98 FAGERFJÄLL.
Hur stor är omsättningen i Södra Bäcks Maskinförmedling?
Enligt SCB:s storleksklass ligger omsättningen i Södra Bäcks Maskinförmedling i intervallet 1–499 tkr. Detta är ett intervall, inte ett exakt belopp.
Har Södra Bäcks Maskinförmedling F-skatt?
Ja, Södra Bäcks Maskinförmedling är godkänd för F-skatt.
Vad gör Södra Bäcks Maskinförmedling?
Enligt den registrerade verksamhetsbeskrivningen: Försäljning och förmedling av truckar, entreprenadmaskiner, städmaskiner och tillbehör.

Källor

Uppgifterna kommer från offentliga register och kan innehålla fördröjningar. Kontrollera alltid mot originalkällan vid viktiga beslut.