Hoppa till innehåll
Upplöst 27 december 2016 Enskild firma

S E J Päls, Sven-Erik Johansson

Person-/org.nr Reg. 12 december 1962 Overksamhet

S E J Päls, Sven-Erik Johansson är en enskild firma som upplöstes den 27 december 2016. Firmainfo har ännu inte kopplat någon årsredovisning till S E J Päls, Sven-Erik Johansson.

Registrerad verksamhet

Handelsrörelse.

Postadress
Skogsfrustigen 24
78161 BORLÄNGE
Öppna i Google Maps
Fristående Etablerat sedan 1962 | 63 år

Årsredovisning inte tillgänglig hos Firmainfo

Firmainfo har ännu inte kunnat koppla någon årsredovisning till företaget i de aktuella källorna. Det betyder inte automatiskt att företaget inte har lämnat in en årsredovisning. Sidan visar därför de registeruppgifter som finns tillgängliga utan att tolka saknade bokslutsvärden som noll.

Vanliga frågor om S E J Päls, Sven-Erik Johansson

Vad har S E J Päls, Sven-Erik Johansson för organisationsnummer?
S E J Päls, Sven-Erik Johansson har organisationsnummer 19300112-XXXX.
Vilken företagsform har S E J Päls, Sven-Erik Johansson?
S E J Päls, Sven-Erik Johansson är en enskild firma som upplöstes den 27 december 2016.
Vilken adress har S E J Päls, Sven-Erik Johansson?
S E J Päls, Sven-Erik Johansson har den registrerade postadressen Skogsfrustigen 24, 78161 BORLÄNGE.
Vad gör S E J Päls, Sven-Erik Johansson?
Enligt den registrerade verksamhetsbeskrivningen: Handelsrörelse.

Källor

Uppgifterna kommer från offentliga register och kan innehålla fördröjningar. Kontrollera alltid mot originalkällan vid viktiga beslut.