Hoppa till innehåll
Aktivt Aktiebolag

SE Magnusson Holding AB

Org.nr Reg. 30 november 2005

SE Magnusson Holding AB är ett aktivt aktiebolag som registrerades 2005. Firmainfo har ännu inte kopplat någon årsredovisning till SE Magnusson Holding AB.

Registrerad verksamhet

Aktiebolagets verksamhet skall vara att bedriva musikproduktion, möbelrenovering, idka handel med konst, äga och förvalta fast egendom, bedriva handel med aktier och värdepapper samt annan därmed förenlig verksamhet.

Postadress
Lindgatan 5
65343 KARLSTAD
Öppna i Google Maps
Fristående Etablerat sedan 2005 | 20 år

Årsredovisning inte tillgänglig hos Firmainfo

Firmainfo har ännu inte kunnat koppla någon årsredovisning till företaget i de aktuella källorna. Det betyder inte automatiskt att företaget inte har lämnat in en årsredovisning. Sidan visar därför de registeruppgifter som finns tillgängliga utan att tolka saknade bokslutsvärden som noll.

Vanliga frågor om SE Magnusson Holding AB

Vad har SE Magnusson Holding AB för organisationsnummer?
SE Magnusson Holding AB har organisationsnummer 556692-0418.
Vilken företagsform har SE Magnusson Holding AB?
SE Magnusson Holding AB är ett aktivt aktiebolag som registrerades den 30 november 2005.
Vilken adress har SE Magnusson Holding AB?
SE Magnusson Holding AB har den registrerade postadressen Lindgatan 5, 65343 KARLSTAD.
Vad gör SE Magnusson Holding AB?
Enligt den registrerade verksamhetsbeskrivningen: Aktiebolagets verksamhet skall vara att bedriva musikproduktion, möbelrenovering, idka handel med konst, äga och förvalta fast egendom, bedriva handel med aktier och värdepapper samt annan därmed förenlig verksamhet.

Källor

Uppgifterna kommer från offentliga register och kan innehålla fördröjningar. Kontrollera alltid mot originalkällan vid viktiga beslut.