Hoppa till innehåll
Upplöst 8 februari 2016 Enskild firma

Sebastian Taxi i Malmö

Person-/org.nr Reg. 18 januari 2005 Overksamhet

Sebastian Taxi i Malmö är en enskild firma som upplöstes den 8 februari 2016. Firmainfo har ännu inte kopplat någon årsredovisning till Sebastian Taxi i Malmö.

Registrerad verksamhet

Taxiverksamhet.

Postadress
Bennets väg 17 G
21367 MALMÖ
Öppna i Google Maps
Fristående Etablerat sedan 2005 | 21 år

Årsredovisning inte tillgänglig hos Firmainfo

Firmainfo har ännu inte kunnat koppla någon årsredovisning till företaget i de aktuella källorna. Det betyder inte automatiskt att företaget inte har lämnat in en årsredovisning. Sidan visar därför de registeruppgifter som finns tillgängliga utan att tolka saknade bokslutsvärden som noll.

Vanliga frågor om Sebastian Taxi i Malmö

Vad har Sebastian Taxi i Malmö för organisationsnummer?
Sebastian Taxi i Malmö har organisationsnummer 19830103-XXXX.
Vilken företagsform har Sebastian Taxi i Malmö?
Sebastian Taxi i Malmö är en enskild firma som upplöstes den 8 februari 2016.
Vilken adress har Sebastian Taxi i Malmö?
Sebastian Taxi i Malmö har den registrerade postadressen Bennets väg 17 G, 21367 MALMÖ.
Vad gör Sebastian Taxi i Malmö?
Enligt den registrerade verksamhetsbeskrivningen: Taxiverksamhet.

Källor

Uppgifterna kommer från offentliga register och kan innehålla fördröjningar. Kontrollera alltid mot originalkällan vid viktiga beslut.