Segerströms Antikvariat & Loppis
Segerströms Antikvariat & Loppis är en enskild firma som upplöstes den 16 juni 1998. Firmainfo har ännu inte kopplat någon årsredovisning till Segerströms Antikvariat & Loppis.
Registrerad verksamhet
Handel med nya och begagnade varor såsom möbler, husgeråd, kläder, tidningar, böcker, LP och CD-skivor, filmer, loppisprylar såsom glas, porslin, prydnadssaker, lampor och tavlor samt torghandel och marknader med dessa varor.
Årsredovisning inte tillgänglig hos Firmainfo
Firmainfo har ännu inte kunnat koppla någon årsredovisning till företaget i de aktuella källorna. Det betyder inte automatiskt att företaget inte har lämnat in en årsredovisning. Sidan visar därför de registeruppgifter som finns tillgängliga utan att tolka saknade bokslutsvärden som noll.
Namnhistorik
2 tidigare namn
Namnhistorik
2 tidigare namn
| Namn | Från |
|---|---|
|
Segerströms Antikvariat & Loppis
|
10 juni 2020 |
|
Loppisknallen Landskrona
|
29 maj 1996 |
Vanliga frågor om Segerströms Antikvariat & Loppis
- Vad har Segerströms Antikvariat & Loppis för organisationsnummer?
- Segerströms Antikvariat & Loppis har organisationsnummer 19460513-XXXX.
- Vilken företagsform har Segerströms Antikvariat & Loppis?
- Segerströms Antikvariat & Loppis är en enskild firma som upplöstes den 16 juni 1998.
- Vilken adress har Segerströms Antikvariat & Loppis?
- Segerströms Antikvariat & Loppis har den registrerade postadressen Bredgatan 2, 26135 LANDSKRONA.
- Vad gör Segerströms Antikvariat & Loppis?
- Enligt den registrerade verksamhetsbeskrivningen: Handel med nya och begagnade varor såsom möbler, husgeråd, kläder, tidningar, böcker, LP och CD-skivor, filmer, loppisprylar såsom glas, porslin, prydnadssaker, lampor och tavlor samt torghandel och marknader med dessa varor.
Källor
- Bolagsverket — registeruppgifter, status, namnhistorik | uppdaterat 2026-07-11
Uppgifterna kommer från offentliga register och kan innehålla fördröjningar. Kontrollera alltid mot originalkällan vid viktiga beslut.
Informationen är allmän och beräknad ur offentliga årsredovisningar. Den utgör varken kreditupplysning eller rådgivning.