Hoppa till innehåll
Upplöst 16 oktober 2006 Handelsbolag

Sexdregakiosken Handelsbolag

Org.nr Reg. 25 september 1985 Verksamheten har upphört

Sexdregakiosken Handelsbolag är ett handelsbolag som upplöstes den 16 oktober 2006. Firmainfo har ännu inte kopplat någon årsredovisning till Sexdregakiosken Handelsbolag.

Registrerad verksamhet

Kiosk- och gatuköksrörelse.

Postadress
Medborgarhuset Sexdrega
51200 SVENLJUNGA
Öppna i Google Maps
Fristående Etablerat sedan 1985 | 40 år

Årsredovisning inte tillgänglig hos Firmainfo

Firmainfo har ännu inte kunnat koppla någon årsredovisning till företaget i de aktuella källorna. Det betyder inte automatiskt att företaget inte har lämnat in en årsredovisning. Sidan visar därför de registeruppgifter som finns tillgängliga utan att tolka saknade bokslutsvärden som noll.

Vanliga frågor om Sexdregakiosken Handelsbolag

Vad har Sexdregakiosken Handelsbolag för organisationsnummer?
Sexdregakiosken Handelsbolag har organisationsnummer 916892-4422.
Vilken företagsform har Sexdregakiosken Handelsbolag?
Sexdregakiosken Handelsbolag är ett handelsbolag som upplöstes den 16 oktober 2006.
Vilken adress har Sexdregakiosken Handelsbolag?
Sexdregakiosken Handelsbolag har den registrerade postadressen Medborgarhuset Sexdrega, 51200 SVENLJUNGA.
Vad gör Sexdregakiosken Handelsbolag?
Enligt den registrerade verksamhetsbeskrivningen: Kiosk- och gatuköksrörelse.

Källor

Uppgifterna kommer från offentliga register och kan innehålla fördröjningar. Kontrollera alltid mot originalkällan vid viktiga beslut.