Hoppa till innehåll
Aktivt Annan

SHENZHENSHIXINGHANGUANGKEJIYOUXIANGO SI

Org.nr

SHENZHENSHIXINGHANGUANGKEJIYOUXIANGO SI inom reparation och underhåll av hemelektronik. Firmainfo har ännu inte kopplat någon årsredovisning till SHENZHENSHIXINGHANGUANGKEJIYOUXIANGO SI.

SNI-bransch | SNI 2025
Sektor T | Annan serviceverksamhet
Postadress
LONGGANGQU BANTIANJIEDAO CHENGSHISHANHAIZHONGXINADONG219 SHENZHEN GUANGDONG 518000 CN
00000 UTLANDET
Öppna i Google Maps
Fristående

Årsredovisning inte tillgänglig hos Firmainfo

Firmainfo har ännu inte kunnat koppla någon årsredovisning till företaget i de aktuella källorna. Det betyder inte automatiskt att företaget inte har lämnat in en årsredovisning. Sidan visar därför de registeruppgifter som finns tillgängliga utan att tolka saknade bokslutsvärden som noll.

Företag i samma bransch

SNI 95210 | Reparation och underhåll av hemelektronik | T | Annan serviceverksamhet

Vanliga frågor om SHENZHENSHIXINGHANGUANGKEJIYOUXIANGO SI

Vad har SHENZHENSHIXINGHANGUANGKEJIYOUXIANGO SI för organisationsnummer?
SHENZHENSHIXINGHANGUANGKEJIYOUXIANGO SI har organisationsnummer 502091-0369.
Vilken företagsform har SHENZHENSHIXINGHANGUANGKEJIYOUXIANGO SI?
SHENZHENSHIXINGHANGUANGKEJIYOUXIANGO SI har företagsformen Annan och har status aktivt.
Vilken adress har SHENZHENSHIXINGHANGUANGKEJIYOUXIANGO SI?
SHENZHENSHIXINGHANGUANGKEJIYOUXIANGO SI har den registrerade postadressen LONGGANGQU BANTIANJIEDAO CHENGSHISHANHAIZHONGXINADONG219 SHENZHEN GUANGDONG 518000 CN, 00000 UTLANDET.

Källor

Uppgifterna kommer från offentliga register och kan innehålla fördröjningar. Kontrollera alltid mot originalkällan vid viktiga beslut.