SJÄLAGLAD - massage å må bra - Johanna
SJÄLAGLAD - massage å må bra - Johanna är en enskild firma som upplöstes den 11 november 2015. Firmainfo har ännu inte kopplat någon årsredovisning till SJÄLAGLAD - massage å må bra - Johanna.
Registrerad verksamhet
Massagebehandling, rådgivning om kost, motion och stresshantering. Instruktör för gympa och vattengymnastik. Föreläsningar inom friskvård samt friskvårdskonsulent.
Årsredovisning inte tillgänglig hos Firmainfo
Firmainfo har ännu inte kunnat koppla någon årsredovisning till företaget i de aktuella källorna. Det betyder inte automatiskt att företaget inte har lämnat in en årsredovisning. Sidan visar därför de registeruppgifter som finns tillgängliga utan att tolka saknade bokslutsvärden som noll.
Vanliga frågor om SJÄLAGLAD - massage å må bra - Johanna
- Vad har SJÄLAGLAD - massage å må bra - Johanna för organisationsnummer?
- SJÄLAGLAD - massage å må bra - Johanna har organisationsnummer 19731207-XXXX.
- Vilken företagsform har SJÄLAGLAD - massage å må bra - Johanna?
- SJÄLAGLAD - massage å må bra - Johanna är en enskild firma som upplöstes den 11 november 2015.
- Vilken adress har SJÄLAGLAD - massage å må bra - Johanna?
- SJÄLAGLAD - massage å må bra - Johanna har den registrerade postadressen Strålgatan 23, 5tr, 11263 STOCKHOLM.
- Vad gör SJÄLAGLAD - massage å må bra - Johanna?
- Enligt den registrerade verksamhetsbeskrivningen: Massagebehandling, rådgivning om kost, motion och stresshantering. Instruktör för gympa och vattengymnastik. Föreläsningar inom friskvård samt friskvårdskonsulent.
Källor
- Bolagsverket — registeruppgifter, status, namnhistorik | uppdaterat 2026-07-11
Uppgifterna kommer från offentliga register och kan innehålla fördröjningar. Kontrollera alltid mot originalkällan vid viktiga beslut.
Informationen är allmän och beräknad ur offentliga årsredovisningar. Den utgör varken kreditupplysning eller rådgivning.