Sjöbusarnas familjedaghem
Sjöbusarnas familjedaghem är en enskild firma som upplöstes den 20 juni 2019. Firmainfo har ännu inte kopplat någon årsredovisning till Sjöbusarnas familjedaghem.
Registrerad verksamhet
Ta hand om barn mellan 1 till 12 år.
Årsredovisning inte tillgänglig hos Firmainfo
Firmainfo har ännu inte kunnat koppla någon årsredovisning till företaget i de aktuella källorna. Det betyder inte automatiskt att företaget inte har lämnat in en årsredovisning. Sidan visar därför de registeruppgifter som finns tillgängliga utan att tolka saknade bokslutsvärden som noll.
Vanliga frågor om Sjöbusarnas familjedaghem
- Vad har Sjöbusarnas familjedaghem för organisationsnummer?
- Sjöbusarnas familjedaghem har organisationsnummer 19630528-XXXX.
- Vilken företagsform har Sjöbusarnas familjedaghem?
- Sjöbusarnas familjedaghem är en enskild firma som upplöstes den 20 juni 2019.
- Vilken adress har Sjöbusarnas familjedaghem?
- Sjöbusarnas familjedaghem har den registrerade postadressen Bangatan 11 B, 72228 VÄSTERÅS.
- Vad gör Sjöbusarnas familjedaghem?
- Enligt den registrerade verksamhetsbeskrivningen: Ta hand om barn mellan 1 till 12 år.
Källor
- Bolagsverket — registeruppgifter, status, namnhistorik | uppdaterat 2026-07-11
Uppgifterna kommer från offentliga register och kan innehålla fördröjningar. Kontrollera alltid mot originalkällan vid viktiga beslut.
Informationen är allmän och beräknad ur offentliga årsredovisningar. Den utgör varken kreditupplysning eller rådgivning.