Hoppa till innehåll
Upplöst 16 april 2019 Ekonomisk förening

Skalsklippan 3 ekonomisk förening

Org.nr Reg. 16 maj 2013 Overksamhet

Skalsklippan 3 ekonomisk förening är en ekonomisk förening som upplöstes den 16 april 2019. Firmainfo har ännu inte kopplat någon årsredovisning till Skalsklippan 3 ekonomisk förening.

Registrerad verksamhet

Föreningen har till ändamål att främja medlemmarnas ekonomiska intressen genom att bygga fritidsboende.

Postadress
Frösö Park Hus 62
c/o Trångsvikens Bygg AB
83296 FRÖSÖN
Öppna i Google Maps
Fristående Etablerat sedan 2013 | 13 år

Årsredovisning inte tillgänglig hos Firmainfo

Firmainfo har ännu inte kunnat koppla någon årsredovisning till företaget i de aktuella källorna. Det betyder inte automatiskt att företaget inte har lämnat in en årsredovisning. Sidan visar därför de registeruppgifter som finns tillgängliga utan att tolka saknade bokslutsvärden som noll.

Vanliga frågor om Skalsklippan 3 ekonomisk förening

Vad har Skalsklippan 3 ekonomisk förening för organisationsnummer?
Skalsklippan 3 ekonomisk förening har organisationsnummer 769626-3883.
Vilken företagsform har Skalsklippan 3 ekonomisk förening?
Skalsklippan 3 ekonomisk förening är en ekonomisk förening som upplöstes den 16 april 2019.
Vilken adress har Skalsklippan 3 ekonomisk förening?
Skalsklippan 3 ekonomisk förening har den registrerade postadressen Frösö Park Hus 62, 83296 FRÖSÖN.
Vad gör Skalsklippan 3 ekonomisk förening?
Enligt den registrerade verksamhetsbeskrivningen: Föreningen har till ändamål att främja medlemmarnas ekonomiska intressen genom att bygga fritidsboende.

Källor

Uppgifterna kommer från offentliga register och kan innehålla fördröjningar. Kontrollera alltid mot originalkällan vid viktiga beslut.