Hoppa till innehåll
Aktivt Annan

SKRÄDDAREFALL SAMFÄLLIGHETSFÖRENING

Org.nr
Omsättning < 1 tkr (2023) | SCB storleksklass

SKRÄDDAREFALL SAMFÄLLIGHETSFÖRENING. SKRÄDDAREFALL SAMFÄLLIGHETSFÖRENING är registrerad som arbetsgivare. Firmainfo har ännu inte kopplat någon årsredovisning till SKRÄDDAREFALL SAMFÄLLIGHETSFÖRENING.

SNI-bransch | SNI 2025
Sektor M | Fastighetsverksamhet
✕ F-skatt ✕ Moms ✓ Arbetsgivare
Postadress
SKRÄDDAREFALL 729
c/o ERLAND KARLSSON
598 72 SÖDRA VI
Öppna i Google Maps
Fristående

Årsredovisning inte tillgänglig hos Firmainfo

Firmainfo har ännu inte kunnat koppla någon årsredovisning till företaget i de aktuella källorna. Det betyder inte automatiskt att företaget inte har lämnat in en årsredovisning. Sidan visar därför de registeruppgifter som finns tillgängliga utan att tolka saknade bokslutsvärden som noll.

Arbetsställen

Fysiska verksamhetsställen med besöksadress | Källa: SCB:s arbetsställeregister

1 st
SKRÄDDAREFALL 729 Huvudkontor
SKRÄDDAREFALL 729
598 72 SÖDRA VI
Vimmerby, Kalmar Karta

Företag i samma bransch

SNI 68209 | Övrig förvaltning av egna eller arrenderade fastigheter | M | Fastighetsverksamhet

Vanliga frågor om SKRÄDDAREFALL SAMFÄLLIGHETSFÖRENING

Vad har SKRÄDDAREFALL SAMFÄLLIGHETSFÖRENING för organisationsnummer?
SKRÄDDAREFALL SAMFÄLLIGHETSFÖRENING har organisationsnummer 717911-5717.
Vilken företagsform har SKRÄDDAREFALL SAMFÄLLIGHETSFÖRENING?
SKRÄDDAREFALL SAMFÄLLIGHETSFÖRENING har företagsformen Annan och har status aktivt.
Vilken adress har SKRÄDDAREFALL SAMFÄLLIGHETSFÖRENING?
SKRÄDDAREFALL SAMFÄLLIGHETSFÖRENING har den registrerade postadressen SKRÄDDAREFALL 729, 598 72 SÖDRA VI. Enligt SCB har SKRÄDDAREFALL SAMFÄLLIGHETSFÖRENING ett registrerat arbetsställe.
Har SKRÄDDAREFALL SAMFÄLLIGHETSFÖRENING F-skatt?
Nej, SKRÄDDAREFALL SAMFÄLLIGHETSFÖRENING är för närvarande inte godkänd för F-skatt.

Källor

Uppgifterna kommer från offentliga register och kan innehålla fördröjningar. Kontrollera alltid mot originalkällan vid viktiga beslut.