Hoppa till innehåll
Upplöst 5 oktober 2007 Enskild firma

Skrot & Pall återvinning Kronoberg

Person-/org.nr Reg. 20 mars 2002 Verksamheten har upphört

Skrot & Pall återvinning Kronoberg är en enskild firma som upplöstes den 5 oktober 2007. Firmainfo har ännu inte kopplat någon årsredovisning till Skrot & Pall återvinning Kronoberg.

Registrerad verksamhet

Köp, bearbetning, återvinning och försäljning av skrot och pallar. Handel med skrot och pallar.

Postadress
Torsvägen 12
36072 KLAVRESTRÖM
Öppna i Google Maps
Fristående Etablerat sedan 2002 | 24 år

Årsredovisning inte tillgänglig hos Firmainfo

Firmainfo har ännu inte kunnat koppla någon årsredovisning till företaget i de aktuella källorna. Det betyder inte automatiskt att företaget inte har lämnat in en årsredovisning. Sidan visar därför de registeruppgifter som finns tillgängliga utan att tolka saknade bokslutsvärden som noll.

Vanliga frågor om Skrot & Pall återvinning Kronoberg

Vad har Skrot & Pall återvinning Kronoberg för organisationsnummer?
Skrot & Pall återvinning Kronoberg har organisationsnummer 19820114-XXXX.
Vilken företagsform har Skrot & Pall återvinning Kronoberg?
Skrot & Pall återvinning Kronoberg är en enskild firma som upplöstes den 5 oktober 2007.
Vilken adress har Skrot & Pall återvinning Kronoberg?
Skrot & Pall återvinning Kronoberg har den registrerade postadressen Torsvägen 12, 36072 KLAVRESTRÖM.
Vad gör Skrot & Pall återvinning Kronoberg?
Enligt den registrerade verksamhetsbeskrivningen: Köp, bearbetning, återvinning och försäljning av skrot och pallar. Handel med skrot och pallar.

Källor

Uppgifterna kommer från offentliga register och kan innehålla fördröjningar. Kontrollera alltid mot originalkällan vid viktiga beslut.