Hoppa till innehåll
Upplöst 6 oktober 2000 Handelsbolag

Smedjebackens Ädelfiske Handelsbolag

Org.nr Reg. 26 september 1995 Verksamheten har upphört

Smedjebackens Ädelfiske Handelsbolag är ett handelsbolag som upplöstes den 6 oktober 2000. Firmainfo har ännu inte kopplat någon årsredovisning till Smedjebackens Ädelfiske Handelsbolag.

Registrerad verksamhet

Uppfödning och försäljning av ädelfisk. (Kassodling.) Försäljning av fiskeredskap. Uthyrning och kortförsäljning av fiskerätter.

Postadress
Gubbovägen 42
77791 SMEDJEBACKEN
Öppna i Google Maps
Fristående Etablerat sedan 1995 | 30 år

Årsredovisning inte tillgänglig hos Firmainfo

Firmainfo har ännu inte kunnat koppla någon årsredovisning till företaget i de aktuella källorna. Det betyder inte automatiskt att företaget inte har lämnat in en årsredovisning. Sidan visar därför de registeruppgifter som finns tillgängliga utan att tolka saknade bokslutsvärden som noll.

Vanliga frågor om Smedjebackens Ädelfiske Handelsbolag

Vad har Smedjebackens Ädelfiske Handelsbolag för organisationsnummer?
Smedjebackens Ädelfiske Handelsbolag har organisationsnummer 969618-5298.
Vilken företagsform har Smedjebackens Ädelfiske Handelsbolag?
Smedjebackens Ädelfiske Handelsbolag är ett handelsbolag som upplöstes den 6 oktober 2000.
Vilken adress har Smedjebackens Ädelfiske Handelsbolag?
Smedjebackens Ädelfiske Handelsbolag har den registrerade postadressen Gubbovägen 42, 77791 SMEDJEBACKEN.
Vad gör Smedjebackens Ädelfiske Handelsbolag?
Enligt den registrerade verksamhetsbeskrivningen: Uppfödning och försäljning av ädelfisk. (Kassodling.) Försäljning av fiskeredskap. Uthyrning och kortförsäljning av fiskerätter.

Källor

Uppgifterna kommer från offentliga register och kan innehålla fördröjningar. Kontrollera alltid mot originalkällan vid viktiga beslut.