Hoppa till innehåll
Upplöst 11 februari 2009 Handelsbolag

Stall Pojck Handelsbolag

Org.nr Reg. 16 oktober 2003 Verksamheten har upphört

Stall Pojck Handelsbolag är ett handelsbolag som upplöstes den 11 februari 2009. Firmainfo har ännu inte kopplat någon årsredovisning till Stall Pojck Handelsbolag.

Registrerad verksamhet

Ägande av travhästar.

Postadress
Gösslunda Hildeberg 2
53198 LIDKÖPING
Öppna i Google Maps
Fristående Etablerat sedan 2003 | 22 år

Årsredovisning inte tillgänglig hos Firmainfo

Firmainfo har ännu inte kunnat koppla någon årsredovisning till företaget i de aktuella källorna. Det betyder inte automatiskt att företaget inte har lämnat in en årsredovisning. Sidan visar därför de registeruppgifter som finns tillgängliga utan att tolka saknade bokslutsvärden som noll.

Vanliga frågor om Stall Pojck Handelsbolag

Vad har Stall Pojck Handelsbolag för organisationsnummer?
Stall Pojck Handelsbolag har organisationsnummer 969696-8289.
Vilken företagsform har Stall Pojck Handelsbolag?
Stall Pojck Handelsbolag är ett handelsbolag som upplöstes den 11 februari 2009.
Vilken adress har Stall Pojck Handelsbolag?
Stall Pojck Handelsbolag har den registrerade postadressen Gösslunda Hildeberg 2, 53198 LIDKÖPING.
Vad gör Stall Pojck Handelsbolag?
Enligt den registrerade verksamhetsbeskrivningen: Ägande av travhästar.

Källor

Uppgifterna kommer från offentliga register och kan innehålla fördröjningar. Kontrollera alltid mot originalkällan vid viktiga beslut.