Stockholm Printshop Hans Stålborg
Stockholm Printshop Hans Stålborg är en enskild firma som upplöstes den 29 september 2015. Firmainfo har ännu inte kopplat någon årsredovisning till Stockholm Printshop Hans Stålborg.
Registrerad verksamhet
Grafisk verksamhet, offset, tryckning samt tillhörande efterarbeten.
Årsredovisning inte tillgänglig hos Firmainfo
Firmainfo har ännu inte kunnat koppla någon årsredovisning till företaget i de aktuella källorna. Det betyder inte automatiskt att företaget inte har lämnat in en årsredovisning. Sidan visar därför de registeruppgifter som finns tillgängliga utan att tolka saknade bokslutsvärden som noll.
Vanliga frågor om Stockholm Printshop Hans Stålborg
- Vad har Stockholm Printshop Hans Stålborg för organisationsnummer?
- Stockholm Printshop Hans Stålborg har organisationsnummer 19530217-XXXX.
- Vilken företagsform har Stockholm Printshop Hans Stålborg?
- Stockholm Printshop Hans Stålborg är en enskild firma som upplöstes den 29 september 2015.
- Vilken adress har Stockholm Printshop Hans Stålborg?
- Stockholm Printshop Hans Stålborg har den registrerade postadressen Korgvidegränd 28, 16244 VÄLLINGBY.
- Vad gör Stockholm Printshop Hans Stålborg?
- Enligt den registrerade verksamhetsbeskrivningen: Grafisk verksamhet, offset, tryckning samt tillhörande efterarbeten.
Källor
- Bolagsverket — registeruppgifter, status, namnhistorik | uppdaterat 2026-07-11
Uppgifterna kommer från offentliga register och kan innehålla fördröjningar. Kontrollera alltid mot originalkällan vid viktiga beslut.
Informationen är allmän och beräknad ur offentliga årsredovisningar. Den utgör varken kreditupplysning eller rådgivning.