Hoppa till innehåll
Upplöst 6 april 2005 Handelsbolag

Stockholms ADB Teknik Ensemble Handelsbolag

Org.nr Reg. 3 oktober 1995 Verksamheten har upphört

Stockholms ADB Teknik Ensemble Handelsbolag är ett handelsbolag som upplöstes den 6 april 2005. Firmainfo har ännu inte kopplat någon årsredovisning till Stockholms ADB Teknik Ensemble Handelsbolag.

Registrerad verksamhet

Försäljning av datorer och därtill hörande utrustning. Programmering, systemering och utredningar inom IT-området med inriktning mot multimedia, databaser och internet, uthyrning av fastigheter.

Postadress
Krukmakargatan 26
c/o Fabriken
11851 STOCKHOLM
Öppna i Google Maps
Fristående Etablerat sedan 1995 | 30 år

Årsredovisning inte tillgänglig hos Firmainfo

Firmainfo har ännu inte kunnat koppla någon årsredovisning till företaget i de aktuella källorna. Det betyder inte automatiskt att företaget inte har lämnat in en årsredovisning. Sidan visar därför de registeruppgifter som finns tillgängliga utan att tolka saknade bokslutsvärden som noll.

Vanliga frågor om Stockholms ADB Teknik Ensemble Handelsbolag

Vad har Stockholms ADB Teknik Ensemble Handelsbolag för organisationsnummer?
Stockholms ADB Teknik Ensemble Handelsbolag har organisationsnummer 969618-8466.
Vilken företagsform har Stockholms ADB Teknik Ensemble Handelsbolag?
Stockholms ADB Teknik Ensemble Handelsbolag är ett handelsbolag som upplöstes den 6 april 2005.
Vilken adress har Stockholms ADB Teknik Ensemble Handelsbolag?
Stockholms ADB Teknik Ensemble Handelsbolag har den registrerade postadressen Krukmakargatan 26, 11851 STOCKHOLM.
Vad gör Stockholms ADB Teknik Ensemble Handelsbolag?
Enligt den registrerade verksamhetsbeskrivningen: Försäljning av datorer och därtill hörande utrustning. Programmering, systemering och utredningar inom IT-området med inriktning mot multimedia, databaser och internet, uthyrning av fastigheter.

Källor

Uppgifterna kommer från offentliga register och kan innehålla fördröjningar. Kontrollera alltid mot originalkällan vid viktiga beslut.