Storm, Mikael
Storm, Mikael är en aktiv enskild firma inom blandat jordbruk som registrerades 2019. Storm, Mikael är registrerad för F-skatt och moms. Firmainfo har ännu inte kopplat någon årsredovisning till Storm, Mikael.
Årsredovisning inte tillgänglig hos Firmainfo
Firmainfo har ännu inte kunnat koppla någon årsredovisning till företaget i de aktuella källorna. Det betyder inte automatiskt att företaget inte har lämnat in en årsredovisning. Sidan visar därför de registeruppgifter som finns tillgängliga utan att tolka saknade bokslutsvärden som noll.
Företag i samma bransch
SNI 01500 | Blandat jordbruk | A | Jordbruk, skogsbruk och fiske
Vanliga frågor om Storm, Mikael
- Vad har Storm, Mikael för organisationsnummer?
- Storm, Mikael har organisationsnummer 19750221-XXXX.
- Vilken företagsform har Storm, Mikael?
- Storm, Mikael är en aktiv enskild firma som registrerades den 27 december 2019.
- Vilken adress har Storm, Mikael?
- Storm, Mikael har den registrerade postadressen KÅLLANDSÖ VÄRNAMO 7, 53199 LIDKÖPING.
- Hur stor är omsättningen i Storm, Mikael?
- Enligt SCB:s storleksklass ligger omsättningen i Storm, Mikael i intervallet 1–499 tkr. Detta är ett intervall, inte ett exakt belopp.
- Har Storm, Mikael F-skatt?
- Ja, Storm, Mikael är godkänd för F-skatt.
Källor
- SCB — bransch (SNI), säte, arbetsställen, storleksklass, skattestatus | uppdaterat 2026-08-10
Uppgifterna kommer från offentliga register och kan innehålla fördröjningar. Kontrollera alltid mot originalkällan vid viktiga beslut.
Om nyckeltalet
Informationen är allmän och beräknad ur offentliga årsredovisningar. Den utgör varken kreditupplysning eller rådgivning.