TaS Översättning Handelsbolag
TaS Översättning Handelsbolag är ett handelsbolag som upplöstes den 24 februari 1998. Firmainfo har ännu inte kopplat någon årsredovisning till TaS Översättning Handelsbolag.
Registrerad verksamhet
Översättningar samt undervisning inom bygg- och inredningsbranschen.
Årsredovisning inte tillgänglig hos Firmainfo
Firmainfo har ännu inte kunnat koppla någon årsredovisning till företaget i de aktuella källorna. Det betyder inte automatiskt att företaget inte har lämnat in en årsredovisning. Sidan visar därför de registeruppgifter som finns tillgängliga utan att tolka saknade bokslutsvärden som noll.
Vanliga frågor om TaS Översättning Handelsbolag
- Vad har TaS Översättning Handelsbolag för organisationsnummer?
- TaS Översättning Handelsbolag har organisationsnummer 969620-9270.
- Vilken företagsform har TaS Översättning Handelsbolag?
- TaS Översättning Handelsbolag är ett handelsbolag som upplöstes den 24 februari 1998.
- Vilken adress har TaS Översättning Handelsbolag?
- TaS Översättning Handelsbolag har den registrerade postadressen Tätorpsvägen 20, 12831 SKARPNÄCK.
- Vad gör TaS Översättning Handelsbolag?
- Enligt den registrerade verksamhetsbeskrivningen: Översättningar samt undervisning inom bygg- och inredningsbranschen.
Källor
- Bolagsverket — registeruppgifter, status, namnhistorik | uppdaterat 2026-07-11
Uppgifterna kommer från offentliga register och kan innehålla fördröjningar. Kontrollera alltid mot originalkällan vid viktiga beslut.
Informationen är allmän och beräknad ur offentliga årsredovisningar. Den utgör varken kreditupplysning eller rådgivning.