Hoppa till innehåll
Upplöst 27 juli 2016 Annan

TAUSON INVEST LIMITED UK Filial

Org.nr Reg. 6 november 2013 Verksamheten har upphört

TAUSON INVEST LIMITED UK Filial registrerades 2013. Firmainfo har ännu inte kopplat någon årsredovisning till TAUSON INVEST LIMITED UK Filial.

Registrerad verksamhet

Filialen ska bedriva förvaltning av aktier och värdepapper samt därmed förenlig verksamhet.

Postadress
Blåmesvägen 17
55625 JÖNKÖPING
Öppna i Google Maps
Fristående Etablerat sedan 2013 | 12 år

Årsredovisning inte tillgänglig hos Firmainfo

Firmainfo har ännu inte kunnat koppla någon årsredovisning till företaget i de aktuella källorna. Det betyder inte automatiskt att företaget inte har lämnat in en årsredovisning. Sidan visar därför de registeruppgifter som finns tillgängliga utan att tolka saknade bokslutsvärden som noll.

Vanliga frågor om TAUSON INVEST LIMITED UK Filial

Vad har TAUSON INVEST LIMITED UK Filial för organisationsnummer?
TAUSON INVEST LIMITED UK Filial har organisationsnummer 516408-7941.
Vilken företagsform har TAUSON INVEST LIMITED UK Filial?
TAUSON INVEST LIMITED UK Filial har företagsformen Annan och registrerades den 6 november 2013 och har status upplöst.
Vilken adress har TAUSON INVEST LIMITED UK Filial?
TAUSON INVEST LIMITED UK Filial har den registrerade postadressen Blåmesvägen 17, 55625 JÖNKÖPING.
Vad gör TAUSON INVEST LIMITED UK Filial?
Enligt den registrerade verksamhetsbeskrivningen: Filialen ska bedriva förvaltning av aktier och värdepapper samt därmed förenlig verksamhet.

Källor

Uppgifterna kommer från offentliga register och kan innehålla fördröjningar. Kontrollera alltid mot originalkällan vid viktiga beslut.