Hoppa till innehåll
Upplöst 1 oktober 2010 Handelsbolag

Taxi Timskog Handelsbolag

Org.nr Reg. 17 juni 1996 Verksamheten har upphört

Taxi Timskog Handelsbolag är ett handelsbolag som upplöstes den 1 oktober 2010. Firmainfo har ännu inte kopplat någon årsredovisning till Taxi Timskog Handelsbolag.

Registrerad verksamhet

Taxitrafik

Postadress
Lunnavägen 95
43834 LANDVETTER
Öppna i Google Maps
Fristående Etablerat sedan 1996 | 30 år

Årsredovisning inte tillgänglig hos Firmainfo

Firmainfo har ännu inte kunnat koppla någon årsredovisning till företaget i de aktuella källorna. Det betyder inte automatiskt att företaget inte har lämnat in en årsredovisning. Sidan visar därför de registeruppgifter som finns tillgängliga utan att tolka saknade bokslutsvärden som noll.

Vanliga frågor om Taxi Timskog Handelsbolag

Vad har Taxi Timskog Handelsbolag för organisationsnummer?
Taxi Timskog Handelsbolag har organisationsnummer 969627-9752.
Vilken företagsform har Taxi Timskog Handelsbolag?
Taxi Timskog Handelsbolag är ett handelsbolag som upplöstes den 1 oktober 2010.
Vilken adress har Taxi Timskog Handelsbolag?
Taxi Timskog Handelsbolag har den registrerade postadressen Lunnavägen 95, 43834 LANDVETTER.
Vad gör Taxi Timskog Handelsbolag?
Enligt den registrerade verksamhetsbeskrivningen: Taxitrafik

Källor

Uppgifterna kommer från offentliga register och kan innehålla fördröjningar. Kontrollera alltid mot originalkällan vid viktiga beslut.