Hoppa till innehåll
Upplöst 25 april 2016 Enskild firma

Torshälla mekaniska

Person-/org.nr Reg. 16 mars 1990 Overksamhet

Torshälla mekaniska är en enskild firma som upplöstes den 25 april 2016. Firmainfo har ännu inte kopplat någon årsredovisning till Torshälla mekaniska.

Registrerad verksamhet

Mekaniska tjänster

Postadress
Thermaeniusgatan 35
64400 TORSHÄLLA
Öppna i Google Maps
Fristående Etablerat sedan 1990 | 36 år

Årsredovisning inte tillgänglig hos Firmainfo

Firmainfo har ännu inte kunnat koppla någon årsredovisning till företaget i de aktuella källorna. Det betyder inte automatiskt att företaget inte har lämnat in en årsredovisning. Sidan visar därför de registeruppgifter som finns tillgängliga utan att tolka saknade bokslutsvärden som noll.

Vanliga frågor om Torshälla mekaniska

Vad har Torshälla mekaniska för organisationsnummer?
Torshälla mekaniska har organisationsnummer 19320520-XXXX.
Vilken företagsform har Torshälla mekaniska?
Torshälla mekaniska är en enskild firma som upplöstes den 25 april 2016.
Vilken adress har Torshälla mekaniska?
Torshälla mekaniska har den registrerade postadressen Thermaeniusgatan 35, 64400 TORSHÄLLA.
Vad gör Torshälla mekaniska?
Enligt den registrerade verksamhetsbeskrivningen: Mekaniska tjänster

Källor

Uppgifterna kommer från offentliga register och kan innehålla fördröjningar. Kontrollera alltid mot originalkällan vid viktiga beslut.