Hoppa till innehåll
Upplöst 1 augusti 2016 Enskild firma

Trädgårdstjänst, Lennart Johansson

Person-/org.nr Reg. 19 maj 1971 Overksamhet

Trädgårdstjänst, Lennart Johansson är en enskild firma som upplöstes den 1 augusti 2016. Firmainfo har ännu inte kopplat någon årsredovisning till Trädgårdstjänst, Lennart Johansson.

Registrerad verksamhet

Planering av trädgårdar m m.

Postadress
Gästgivaregatan 20
34100 LJUNGBY
Öppna i Google Maps
Fristående Etablerat sedan 1971 | 55 år

Årsredovisning inte tillgänglig hos Firmainfo

Firmainfo har ännu inte kunnat koppla någon årsredovisning till företaget i de aktuella källorna. Det betyder inte automatiskt att företaget inte har lämnat in en årsredovisning. Sidan visar därför de registeruppgifter som finns tillgängliga utan att tolka saknade bokslutsvärden som noll.

Vanliga frågor om Trädgårdstjänst, Lennart Johansson

Vad har Trädgårdstjänst, Lennart Johansson för organisationsnummer?
Trädgårdstjänst, Lennart Johansson har organisationsnummer 19290427-XXXX.
Vilken företagsform har Trädgårdstjänst, Lennart Johansson?
Trädgårdstjänst, Lennart Johansson är en enskild firma som upplöstes den 1 augusti 2016.
Vilken adress har Trädgårdstjänst, Lennart Johansson?
Trädgårdstjänst, Lennart Johansson har den registrerade postadressen Gästgivaregatan 20, 34100 LJUNGBY.
Vad gör Trädgårdstjänst, Lennart Johansson?
Enligt den registrerade verksamhetsbeskrivningen: Planering av trädgårdar m m.

Källor

Uppgifterna kommer från offentliga register och kan innehålla fördröjningar. Kontrollera alltid mot originalkällan vid viktiga beslut.