Hoppa till innehåll
Upplöst 4 mars 1997 Enskild firma

TradarLotsen Per Stråhlfors

Person-/org.nr Reg. 29 april 1996 Verksamheten har upphört

TradarLotsen Per Stråhlfors är en enskild firma som upplöstes den 4 mars 1997. Firmainfo har ännu inte kopplat någon årsredovisning till TradarLotsen Per Stråhlfors.

Registrerad verksamhet

Åkeriverksamhet samt idka därmed förenlig verksamhet.

Postadress
Box 2058
35240 VÄXJÖ
Öppna i Google Maps
Fristående Etablerat sedan 1996 | 30 år

Årsredovisning inte tillgänglig hos Firmainfo

Firmainfo har ännu inte kunnat koppla någon årsredovisning till företaget i de aktuella källorna. Det betyder inte automatiskt att företaget inte har lämnat in en årsredovisning. Sidan visar därför de registeruppgifter som finns tillgängliga utan att tolka saknade bokslutsvärden som noll.

Namnhistorik

2 tidigare namn

Namn Från
TradarLotsen Per Stråhlfors
29 april 1996
P J:s All-Service
28 september 1982

Vanliga frågor om TradarLotsen Per Stråhlfors

Vad har TradarLotsen Per Stråhlfors för organisationsnummer?
TradarLotsen Per Stråhlfors har organisationsnummer 19510201-XXXX.
Vilken företagsform har TradarLotsen Per Stråhlfors?
TradarLotsen Per Stråhlfors är en enskild firma som upplöstes den 4 mars 1997.
Vilken adress har TradarLotsen Per Stråhlfors?
TradarLotsen Per Stråhlfors har den registrerade postadressen Box 2058, 35240 VÄXJÖ.
Vad gör TradarLotsen Per Stråhlfors?
Enligt den registrerade verksamhetsbeskrivningen: Åkeriverksamhet samt idka därmed förenlig verksamhet.

Källor

Uppgifterna kommer från offentliga register och kan innehålla fördröjningar. Kontrollera alltid mot originalkällan vid viktiga beslut.