Hoppa till innehåll
Upplöst 28 januari 1994 Enskild firma

Tumba Kemtvätt och Skrädderi

Person-/org.nr Reg. 6 februari 1996 Verksamheten har upphört

Tumba Kemtvätt och Skrädderi är en enskild firma som upplöstes den 28 januari 1994. Firmainfo har ännu inte kopplat någon årsredovisning till Tumba Kemtvätt och Skrädderi.

Registrerad verksamhet

Inlämning och utlämning av skrädderiarbeten och kemtvätt. Försäljning och uthyrning av festkläder.

Postadress
Gröndalsvägen 4
14730 TUMBA
Öppna i Google Maps
Fristående Etablerat sedan 1996 | 30 år

Årsredovisning inte tillgänglig hos Firmainfo

Firmainfo har ännu inte kunnat koppla någon årsredovisning till företaget i de aktuella källorna. Det betyder inte automatiskt att företaget inte har lämnat in en årsredovisning. Sidan visar därför de registeruppgifter som finns tillgängliga utan att tolka saknade bokslutsvärden som noll.

Namnhistorik

2 tidigare namn

Namn Från
Tumba Kemtvätt och Skrädderi
6 februari 1996
TUMBA KEMTVÄTT & SKRÄDDERI
17 juli 1991

Vanliga frågor om Tumba Kemtvätt och Skrädderi

Vad har Tumba Kemtvätt och Skrädderi för organisationsnummer?
Tumba Kemtvätt och Skrädderi har organisationsnummer 19571015-XXXX.
Vilken företagsform har Tumba Kemtvätt och Skrädderi?
Tumba Kemtvätt och Skrädderi är en enskild firma som upplöstes den 28 januari 1994.
Vilken adress har Tumba Kemtvätt och Skrädderi?
Tumba Kemtvätt och Skrädderi har den registrerade postadressen Gröndalsvägen 4, 14730 TUMBA.
Vad gör Tumba Kemtvätt och Skrädderi?
Enligt den registrerade verksamhetsbeskrivningen: Inlämning och utlämning av skrädderiarbeten och kemtvätt. Försäljning och uthyrning av festkläder.

Källor

Uppgifterna kommer från offentliga register och kan innehålla fördröjningar. Kontrollera alltid mot originalkällan vid viktiga beslut.