Hoppa till innehåll
Upplöst 14 april 2020 Enskild firma

Tweedy's lär & aktivitet

Person-/org.nr Reg. 22 januari 2010 Overksamhet

Tweedy's lär & aktivitet är en enskild firma som upplöstes den 14 april 2020. Firmainfo har ännu inte kopplat någon årsredovisning till Tweedy's lär & aktivitet.

Registrerad verksamhet

Konsultverksamhet inom hundägarutbildning och aktivitet för hundar.

Postadress
Markustorp 170
46465 BRÅLANDA
Öppna i Google Maps
Fristående Etablerat sedan 2010 | 16 år

Årsredovisning inte tillgänglig hos Firmainfo

Firmainfo har ännu inte kunnat koppla någon årsredovisning till företaget i de aktuella källorna. Det betyder inte automatiskt att företaget inte har lämnat in en årsredovisning. Sidan visar därför de registeruppgifter som finns tillgängliga utan att tolka saknade bokslutsvärden som noll.

Vanliga frågor om Tweedy's lär & aktivitet

Vad har Tweedy's lär & aktivitet för organisationsnummer?
Tweedy's lär & aktivitet har organisationsnummer 19521011-XXXX.
Vilken företagsform har Tweedy's lär & aktivitet?
Tweedy's lär & aktivitet är en enskild firma som upplöstes den 14 april 2020.
Vilken adress har Tweedy's lär & aktivitet?
Tweedy's lär & aktivitet har den registrerade postadressen Markustorp 170, 46465 BRÅLANDA.
Vad gör Tweedy's lär & aktivitet?
Enligt den registrerade verksamhetsbeskrivningen: Konsultverksamhet inom hundägarutbildning och aktivitet för hundar.

Källor

Uppgifterna kommer från offentliga register och kan innehålla fördröjningar. Kontrollera alltid mot originalkällan vid viktiga beslut.