United Car Parts Sweden Handelsbolag
United Car Parts Sweden Handelsbolag är ett handelsbolag som upplöstes den 21 september 2007. Firmainfo har ännu inte kopplat någon årsredovisning till United Car Parts Sweden Handelsbolag.
Registrerad verksamhet
Handel med bildelar och tillbehör.
Årsredovisning inte tillgänglig hos Firmainfo
Firmainfo har ännu inte kunnat koppla någon årsredovisning till företaget i de aktuella källorna. Det betyder inte automatiskt att företaget inte har lämnat in en årsredovisning. Sidan visar därför de registeruppgifter som finns tillgängliga utan att tolka saknade bokslutsvärden som noll.
Vanliga frågor om United Car Parts Sweden Handelsbolag
- Vad har United Car Parts Sweden Handelsbolag för organisationsnummer?
- United Car Parts Sweden Handelsbolag har organisationsnummer 969712-2944.
- Vilken företagsform har United Car Parts Sweden Handelsbolag?
- United Car Parts Sweden Handelsbolag är ett handelsbolag som upplöstes den 21 september 2007.
- Vilken adress har United Car Parts Sweden Handelsbolag?
- United Car Parts Sweden Handelsbolag har den registrerade postadressen Lejongatan 10, 38233 NYBRO.
- Vad gör United Car Parts Sweden Handelsbolag?
- Enligt den registrerade verksamhetsbeskrivningen: Handel med bildelar och tillbehör.
Källor
- Bolagsverket — registeruppgifter, status, namnhistorik | uppdaterat 2026-07-11
Uppgifterna kommer från offentliga register och kan innehålla fördröjningar. Kontrollera alltid mot originalkällan vid viktiga beslut.
Informationen är allmän och beräknad ur offentliga årsredovisningar. Den utgör varken kreditupplysning eller rådgivning.