Hoppa till innehåll
Aktivt Enskild firma

Västerås Psykolog- & Psykoterapicenter

Person-/org.nr Innehavare Jan Serning Reg. 28 september 1981
Omsättning 1-499 tkr (2025) | SCB storleksklass

Västerås Psykolog- & Psykoterapicenter är en aktiv enskild firma inom psykologi- och psykoterapiverksamhet, utom läkare som registrerades 1981. Västerås Psykolog- & Psykoterapicenter är registrerad för F-skatt och moms. Firmainfo har ännu inte kopplat någon årsredovisning till Västerås Psykolog- & Psykoterapicenter.

Registrerad verksamhet

Psykologisk konsultation, behandling och fortbildning.

SNI-bransch | SNI 2025
Sektor R | Vård och omsorg; social verksamhet
✓ F-skatt ✓ Moms ✕ Arbetsgivare
Postadress
FYRBÅKSVÄGEN 8 LGH 1204
722 10 VÄSTERÅS
Öppna i Google Maps
Fristående Etablerat sedan 1981 | 44 år

Årsredovisning inte tillgänglig hos Firmainfo

Firmainfo har ännu inte kunnat koppla någon årsredovisning till företaget i de aktuella källorna. Det betyder inte automatiskt att företaget inte har lämnat in en årsredovisning. Sidan visar därför de registeruppgifter som finns tillgängliga utan att tolka saknade bokslutsvärden som noll.

Företag i samma bransch

SNI 86930 | Psykologi- och psykoterapiverksamhet, utom läkare | R | Vård och omsorg; social verksamhet

Vanliga frågor om Västerås Psykolog- & Psykoterapicenter

Vad har Västerås Psykolog- & Psykoterapicenter för organisationsnummer?
Västerås Psykolog- & Psykoterapicenter har organisationsnummer 19441102-XXXX.
Vilken företagsform har Västerås Psykolog- & Psykoterapicenter?
Västerås Psykolog- & Psykoterapicenter är en aktiv enskild firma som registrerades den 28 september 1981.
Vilken adress har Västerås Psykolog- & Psykoterapicenter?
Västerås Psykolog- & Psykoterapicenter har den registrerade postadressen FYRBÅKSVÄGEN 8 LGH 1204, 722 10 VÄSTERÅS.
Hur stor är omsättningen i Västerås Psykolog- & Psykoterapicenter?
Enligt SCB:s storleksklass ligger omsättningen i Västerås Psykolog- & Psykoterapicenter i intervallet 1–499 tkr. Detta är ett intervall, inte ett exakt belopp.
Har Västerås Psykolog- & Psykoterapicenter F-skatt?
Ja, Västerås Psykolog- & Psykoterapicenter är godkänd för F-skatt.
Vad gör Västerås Psykolog- & Psykoterapicenter?
Enligt den registrerade verksamhetsbeskrivningen: Psykologisk konsultation, behandling och fortbildning.

Källor

Uppgifterna kommer från offentliga register och kan innehålla fördröjningar. Kontrollera alltid mot originalkällan vid viktiga beslut.