Hoppa till innehåll
Upplöst 29 november 2000 Handelsbolag

Västerhuset Förvaltning Handelsbolag

Org.nr Reg. 22 april 1991 Verksamheten har upphört

Västerhuset Förvaltning Handelsbolag är ett handelsbolag som upplöstes den 29 november 2000. Firmainfo har ännu inte kopplat någon årsredovisning till Västerhuset Förvaltning Handelsbolag.

Registrerad verksamhet

Fastighetsförvaltning

Postadress
Kåsatorpsvägen 4
54134 SKÖVDE
Öppna i Google Maps
Fristående Etablerat sedan 1991 | 35 år

Årsredovisning inte tillgänglig hos Firmainfo

Firmainfo har ännu inte kunnat koppla någon årsredovisning till företaget i de aktuella källorna. Det betyder inte automatiskt att företaget inte har lämnat in en årsredovisning. Sidan visar därför de registeruppgifter som finns tillgängliga utan att tolka saknade bokslutsvärden som noll.

Vanliga frågor om Västerhuset Förvaltning Handelsbolag

Vad har Västerhuset Förvaltning Handelsbolag för organisationsnummer?
Västerhuset Förvaltning Handelsbolag har organisationsnummer 916571-6458.
Vilken företagsform har Västerhuset Förvaltning Handelsbolag?
Västerhuset Förvaltning Handelsbolag är ett handelsbolag som upplöstes den 29 november 2000.
Vilken adress har Västerhuset Förvaltning Handelsbolag?
Västerhuset Förvaltning Handelsbolag har den registrerade postadressen Kåsatorpsvägen 4, 54134 SKÖVDE.
Vad gör Västerhuset Förvaltning Handelsbolag?
Enligt den registrerade verksamhetsbeskrivningen: Fastighetsförvaltning

Källor

Uppgifterna kommer från offentliga register och kan innehålla fördröjningar. Kontrollera alltid mot originalkällan vid viktiga beslut.