Hoppa till innehåll
Upplöst 1 augusti 2016 Enskild firma

Växjö Phone & Car Multimedia

Person-/org.nr Reg. 24 augusti 2004 Overksamhet

Växjö Phone & Car Multimedia är en enskild firma som upplöstes den 1 augusti 2016. Firmainfo har ännu inte kopplat någon årsredovisning till Växjö Phone & Car Multimedia.

Registrerad verksamhet

Service och försäljning av mobiltelefoner. Försäljning, service och montering av bilstereo, högtalare, förstärkare, larm och multimedia anläggning för bil. Import och export av mobiltelefoner och bilstereoanläggningar.

Postadress
Arabygatan 72
35246 VÄXJÖ
Öppna i Google Maps
Fristående Etablerat sedan 2004 | 21 år

Årsredovisning inte tillgänglig hos Firmainfo

Firmainfo har ännu inte kunnat koppla någon årsredovisning till företaget i de aktuella källorna. Det betyder inte automatiskt att företaget inte har lämnat in en årsredovisning. Sidan visar därför de registeruppgifter som finns tillgängliga utan att tolka saknade bokslutsvärden som noll.

Vanliga frågor om Växjö Phone & Car Multimedia

Vad har Växjö Phone & Car Multimedia för organisationsnummer?
Växjö Phone & Car Multimedia har organisationsnummer 19770108-XXXX.
Vilken företagsform har Växjö Phone & Car Multimedia?
Växjö Phone & Car Multimedia är en enskild firma som upplöstes den 1 augusti 2016.
Vilken adress har Växjö Phone & Car Multimedia?
Växjö Phone & Car Multimedia har den registrerade postadressen Arabygatan 72, 35246 VÄXJÖ.
Vad gör Växjö Phone & Car Multimedia?
Enligt den registrerade verksamhetsbeskrivningen: Service och försäljning av mobiltelefoner. Försäljning, service och montering av bilstereo, högtalare, förstärkare, larm och multimedia anläggning för bil. Import och export av mobiltelefoner och bilstereoanläggningar.

Källor

Uppgifterna kommer från offentliga register och kan innehålla fördröjningar. Kontrollera alltid mot originalkällan vid viktiga beslut.