VILLAFÖR.BOLAGET
VILLAFÖR.BOLAGET är en vilande ideell förening inom verksamhet i diverse övriga intresseorganisationer. Firmainfo har ännu inte kopplat någon årsredovisning till VILLAFÖR.BOLAGET.
Årsredovisning inte tillgänglig hos Firmainfo
Firmainfo har ännu inte kunnat koppla någon årsredovisning till företaget i de aktuella källorna. Det betyder inte automatiskt att företaget inte har lämnat in en årsredovisning. Sidan visar därför de registeruppgifter som finns tillgängliga utan att tolka saknade bokslutsvärden som noll.
Företag i samma bransch
SNI 94990 | Verksamhet i diverse övriga intresseorganisationer | T | Annan serviceverksamhet
Vanliga frågor om VILLAFÖR.BOLAGET
- Vad har VILLAFÖR.BOLAGET för organisationsnummer?
- VILLAFÖR.BOLAGET har organisationsnummer 846005-4904.
- Vilken företagsform har VILLAFÖR.BOLAGET?
- VILLAFÖR.BOLAGET är en vilande ideell förening.
- Vilken adress har VILLAFÖR.BOLAGET?
- VILLAFÖR.BOLAGET har den registrerade postadressen A P SJÖBERGS VÄG 15, 21236 MALMÖ.
Källor
- SCB — bransch (SNI), säte, arbetsställen, storleksklass, skattestatus | uppdaterat 2026-07-11
Uppgifterna kommer från offentliga register och kan innehålla fördröjningar. Kontrollera alltid mot originalkällan vid viktiga beslut.
Om nyckeltalet
Informationen är allmän och beräknad ur offentliga årsredovisningar. Den utgör varken kreditupplysning eller rådgivning.