Vingåkers Bleck & Plåt Handelsbolag
Vingåkers Bleck & Plåt Handelsbolag är ett handelsbolag som upplöstes den 19 april 2013. Firmainfo har ännu inte kopplat någon årsredovisning till Vingåkers Bleck & Plåt Handelsbolag.
Registrerad verksamhet
Plåtslageriarbeten och takarbeten.
Årsredovisning inte tillgänglig hos Firmainfo
Firmainfo har ännu inte kunnat koppla någon årsredovisning till företaget i de aktuella källorna. Det betyder inte automatiskt att företaget inte har lämnat in en årsredovisning. Sidan visar därför de registeruppgifter som finns tillgängliga utan att tolka saknade bokslutsvärden som noll.
Vanliga frågor om Vingåkers Bleck & Plåt Handelsbolag
- Vad har Vingåkers Bleck & Plåt Handelsbolag för organisationsnummer?
- Vingåkers Bleck & Plåt Handelsbolag har organisationsnummer 969725-6858.
- Vilken företagsform har Vingåkers Bleck & Plåt Handelsbolag?
- Vingåkers Bleck & Plåt Handelsbolag är ett handelsbolag som upplöstes den 19 april 2013.
- Vilken adress har Vingåkers Bleck & Plåt Handelsbolag?
- Vingåkers Bleck & Plåt Handelsbolag har den registrerade postadressen Storgatan 34, 64330 VINGÅKER.
- Vad gör Vingåkers Bleck & Plåt Handelsbolag?
- Enligt den registrerade verksamhetsbeskrivningen: Plåtslageriarbeten och takarbeten.
Källor
- Bolagsverket — registeruppgifter, status, namnhistorik | uppdaterat 2026-07-11
Uppgifterna kommer från offentliga register och kan innehålla fördröjningar. Kontrollera alltid mot originalkällan vid viktiga beslut.
Informationen är allmän och beräknad ur offentliga årsredovisningar. Den utgör varken kreditupplysning eller rådgivning.