VOSSLOH-SCWABE DEUTSCHLAND GMBH
VOSSLOH-SCWABE DEUTSCHLAND GMBH inom partihandel med elektronikkomponenter. Firmainfo har ännu inte kopplat någon årsredovisning till VOSSLOH-SCWABE DEUTSCHLAND GMBH.
Årsredovisning inte tillgänglig hos Firmainfo
Firmainfo har ännu inte kunnat koppla någon årsredovisning till företaget i de aktuella källorna. Det betyder inte automatiskt att företaget inte har lämnat in en årsredovisning. Sidan visar därför de registeruppgifter som finns tillgängliga utan att tolka saknade bokslutsvärden som noll.
Arbetsställen
Fysiska verksamhetsställen med besöksadress | Källa: SCB:s arbetsställeregister
Företag i samma bransch
SNI 46502 | Partihandel med elektronikkomponenter | G | Handel
Vanliga frågor om VOSSLOH-SCWABE DEUTSCHLAND GMBH
- Vad har VOSSLOH-SCWABE DEUTSCHLAND GMBH för organisationsnummer?
- VOSSLOH-SCWABE DEUTSCHLAND GMBH har organisationsnummer 502068-2356.
- Vilken företagsform har VOSSLOH-SCWABE DEUTSCHLAND GMBH?
- VOSSLOH-SCWABE DEUTSCHLAND GMBH har företagsformen Annan och har status aktivt.
- Vilken adress har VOSSLOH-SCWABE DEUTSCHLAND GMBH?
- VOSSLOH-SCWABE DEUTSCHLAND GMBH har den registrerade postadressen STUTTGARTER STR. 61/1 DE-73614 SCHORNDORF, 00000 UTLANDET. Enligt SCB har VOSSLOH-SCWABE DEUTSCHLAND GMBH ett registrerat arbetsställe.
Källor
- SCB — bransch (SNI), säte, arbetsställen, storleksklass, skattestatus | uppdaterat 2026-07-11
Uppgifterna kommer från offentliga register och kan innehålla fördröjningar. Kontrollera alltid mot originalkällan vid viktiga beslut.
Informationen är allmän och beräknad ur offentliga årsredovisningar. Den utgör varken kreditupplysning eller rådgivning.