Hoppa till innehåll
Aktivt Aktiebolag

Widén och Erikson Holding AB

Org.nr Reg. 9 januari 2020

Widén och Erikson Holding AB är ett aktivt aktiebolag som registrerades 2020. Firmainfo har ännu inte kopplat någon årsredovisning till Widén och Erikson Holding AB.

Registrerad verksamhet

Bolaget ska bedriva handel med värdepapper samt därmed förenlig verksamhet.

Postadress
Johansdalsvägen 2 D
70231 ÖREBRO
Öppna i Google Maps
Fristående Etablerat sedan 2020 | 6 år

Årsredovisning inte tillgänglig hos Firmainfo

Firmainfo har ännu inte kunnat koppla någon årsredovisning till företaget i de aktuella källorna. Det betyder inte automatiskt att företaget inte har lämnat in en årsredovisning. Sidan visar därför de registeruppgifter som finns tillgängliga utan att tolka saknade bokslutsvärden som noll.

Vanliga frågor om Widén och Erikson Holding AB

Vad har Widén och Erikson Holding AB för organisationsnummer?
Widén och Erikson Holding AB har organisationsnummer 559235-9821.
Vilken företagsform har Widén och Erikson Holding AB?
Widén och Erikson Holding AB är ett aktivt aktiebolag som registrerades den 9 januari 2020.
Vilken adress har Widén och Erikson Holding AB?
Widén och Erikson Holding AB har den registrerade postadressen Johansdalsvägen 2 D, 70231 ÖREBRO.
Vad gör Widén och Erikson Holding AB?
Enligt den registrerade verksamhetsbeskrivningen: Bolaget ska bedriva handel med värdepapper samt därmed förenlig verksamhet.

Källor

Uppgifterna kommer från offentliga register och kan innehålla fördröjningar. Kontrollera alltid mot originalkällan vid viktiga beslut.