Hoppa till innehåll
Upplöst 10 juni 2008 Enskild firma

Widor Larsson Godsfrakt Söråker

Person-/org.nr Reg. 19 april 1988 Overksamhet

Widor Larsson Godsfrakt Söråker är en enskild firma som upplöstes den 10 juni 2008. Firmainfo har ännu inte kopplat någon årsredovisning till Widor Larsson Godsfrakt Söråker.

Registrerad verksamhet

Godstransporter.

Postadress
Platåvägen 7 B
86035 SÖRÅKER
Öppna i Google Maps
Fristående Etablerat sedan 1988 | 38 år

Årsredovisning inte tillgänglig hos Firmainfo

Firmainfo har ännu inte kunnat koppla någon årsredovisning till företaget i de aktuella källorna. Det betyder inte automatiskt att företaget inte har lämnat in en årsredovisning. Sidan visar därför de registeruppgifter som finns tillgängliga utan att tolka saknade bokslutsvärden som noll.

Vanliga frågor om Widor Larsson Godsfrakt Söråker

Vad har Widor Larsson Godsfrakt Söråker för organisationsnummer?
Widor Larsson Godsfrakt Söråker har organisationsnummer 19330725-XXXX.
Vilken företagsform har Widor Larsson Godsfrakt Söråker?
Widor Larsson Godsfrakt Söråker är en enskild firma som upplöstes den 10 juni 2008.
Vilken adress har Widor Larsson Godsfrakt Söråker?
Widor Larsson Godsfrakt Söråker har den registrerade postadressen Platåvägen 7 B, 86035 SÖRÅKER.
Vad gör Widor Larsson Godsfrakt Söråker?
Enligt den registrerade verksamhetsbeskrivningen: Godstransporter.

Källor

Uppgifterna kommer från offentliga register och kan innehålla fördröjningar. Kontrollera alltid mot originalkällan vid viktiga beslut.