Wollmet Holding Kommanditbolag
Wollmet Holding Kommanditbolag är ett kommanditbolag som upplöstes den 6 september 2016. Firmainfo har ännu inte kopplat någon årsredovisning till Wollmet Holding Kommanditbolag.
Registrerad verksamhet
Förvalta värdepapper, fastigheter, immateriella rättigheter och därmed förenlig verksamhet
Årsredovisning inte tillgänglig hos Firmainfo
Firmainfo har ännu inte kunnat koppla någon årsredovisning till företaget i de aktuella källorna. Det betyder inte automatiskt att företaget inte har lämnat in en årsredovisning. Sidan visar därför de registeruppgifter som finns tillgängliga utan att tolka saknade bokslutsvärden som noll.
Vanliga frågor om Wollmet Holding Kommanditbolag
- Vad har Wollmet Holding Kommanditbolag för organisationsnummer?
- Wollmet Holding Kommanditbolag har organisationsnummer 969711-6391.
- Vilken företagsform har Wollmet Holding Kommanditbolag?
- Wollmet Holding Kommanditbolag är ett kommanditbolag som upplöstes den 6 september 2016.
- Vilken adress har Wollmet Holding Kommanditbolag?
- Wollmet Holding Kommanditbolag har den registrerade postadressen Öresundsvägen 16, 22764 LUND.
- Vad gör Wollmet Holding Kommanditbolag?
- Enligt den registrerade verksamhetsbeskrivningen: Förvalta värdepapper, fastigheter, immateriella rättigheter och därmed förenlig verksamhet
Källor
- Bolagsverket — registeruppgifter, status, namnhistorik | uppdaterat 2026-07-11
Uppgifterna kommer från offentliga register och kan innehålla fördröjningar. Kontrollera alltid mot originalkällan vid viktiga beslut.
Informationen är allmän och beräknad ur offentliga årsredovisningar. Den utgör varken kreditupplysning eller rådgivning.