Hoppa till innehåll
Upplöst 31 mars 2026 Enskild firma

Word Factory International WFI

Person-/org.nr Reg. 17 april 2000 Verksamheten har upphört

Word Factory International WFI är en enskild firma som upplöstes den 31 mars 2026. Firmainfo har ännu inte kopplat någon årsredovisning till Word Factory International WFI.

Registrerad verksamhet

Skribent såsom skönlitteratur, facklitteratur & reportage, översättning, korrekturläsning och filmtextning.

Postadress
Önskehemsgatan, 43
c/o Jerry Steele
12454 BANDHAGEN
Öppna i Google Maps
Fristående Etablerat sedan 2000 | 26 år

Årsredovisning inte tillgänglig hos Firmainfo

Firmainfo har ännu inte kunnat koppla någon årsredovisning till företaget i de aktuella källorna. Det betyder inte automatiskt att företaget inte har lämnat in en årsredovisning. Sidan visar därför de registeruppgifter som finns tillgängliga utan att tolka saknade bokslutsvärden som noll.

Vanliga frågor om Word Factory International WFI

Vad har Word Factory International WFI för organisationsnummer?
Word Factory International WFI har organisationsnummer 19640618-XXXX.
Vilken företagsform har Word Factory International WFI?
Word Factory International WFI är en enskild firma som upplöstes den 31 mars 2026.
Vilken adress har Word Factory International WFI?
Word Factory International WFI har den registrerade postadressen Önskehemsgatan, 43, 12454 BANDHAGEN.
Vad gör Word Factory International WFI?
Enligt den registrerade verksamhetsbeskrivningen: Skribent såsom skönlitteratur, facklitteratur & reportage, översättning, korrekturläsning och filmtextning.

Källor

Uppgifterna kommer från offentliga register och kan innehålla fördröjningar. Kontrollera alltid mot originalkällan vid viktiga beslut.