Hoppa till innehåll
Aktivt Aktiebolag

Ymer Cooling AB

Org.nr Reg. 29 augusti 2023 Momsreg.nr SE559446319101
Anställda 1-4 anställda Omsättning 100 000-499 999 tkr (2025) | SCB storleksklass

Ymer Cooling AB är ett aktivt aktiebolag som registrerades 2023. Ymer Cooling AB är registrerat för F-skatt, moms och som arbetsgivare. Firmainfo har ännu inte kopplat någon årsredovisning till Ymer Cooling AB.

Registrerad verksamhet

Bolagets verksamhet ska vara att bedriva utveckling av och handel med industriförnödenheter och därmed förenlig verksamhet.

SNI-bransch | SNI 2025
Sektor G | Handel
✓ F-skatt ✓ Moms ✓ Arbetsgivare LEI 2549007GGIQB9WSQUQ29
Ymer Cooling AB logotyp
Postadress
KARLAVÄGEN 102
115 26 STOCKHOLM
Öppna i Google Maps
Fristående Etablerat sedan 2023 | 2 år

Årsredovisning inte tillgänglig hos Firmainfo

Firmainfo har ännu inte kunnat koppla någon årsredovisning till företaget i de aktuella källorna. Det betyder inte automatiskt att företaget inte har lämnat in en årsredovisning. Sidan visar därför de registeruppgifter som finns tillgängliga utan att tolka saknade bokslutsvärden som noll.

Arbetsställen

Fysiska verksamhetsställen med besöksadress | Källa: SCB:s arbetsställeregister

2 st
Huvudkontor Huvudkontor
KARLAVÄGEN 102
115 26 STOCKHOLM
Stockholm, Stockholm 1-4 anställda Karta 0850904100
FABRIKSGATAN 16
FABRIKSGATAN 16
341 31 LJUNGBY
Ljungby, Kronoberg 1-4 anställda Karta 0850904100

Företag i samma bransch

SNI 46649 | Partihandel med diverse andra maskiner och diverse annan utrustning | G | Handel

Vanliga frågor om Ymer Cooling AB

Vad har Ymer Cooling AB för organisationsnummer?
Ymer Cooling AB har organisationsnummer 559446-3191.
Vilken företagsform har Ymer Cooling AB?
Ymer Cooling AB är ett aktivt aktiebolag som registrerades den 29 augusti 2023.
Vilken adress har Ymer Cooling AB?
Ymer Cooling AB har den registrerade postadressen KARLAVÄGEN 102, 115 26 STOCKHOLM. Enligt SCB har Ymer Cooling AB 2 registrerade arbetsställen.
Hur många anställda har Ymer Cooling AB?
Enligt SCB tillhör Ymer Cooling AB storleksklassen 1–4 anställda. Uppgiften är ett intervall, inte ett exakt antal.
Hur stor är omsättningen i Ymer Cooling AB?
Enligt SCB:s storleksklass ligger omsättningen i Ymer Cooling AB i intervallet 100 000–499 999 tkr. Detta är ett intervall, inte ett exakt belopp.
Har Ymer Cooling AB F-skatt?
Ja, Ymer Cooling AB är godkänt för F-skatt.
Vad gör Ymer Cooling AB?
Enligt den registrerade verksamhetsbeskrivningen: Bolagets verksamhet ska vara att bedriva utveckling av och handel med industriförnödenheter och därmed förenlig verksamhet.

Källor

Uppgifterna kommer från offentliga register och kan innehålla fördröjningar. Kontrollera alltid mot originalkällan vid viktiga beslut.