Al Hawaja, Thameer Nowaaf Mahmoud
Al Hawaja, Thameer Nowaaf Mahmoud är en aktiv enskild firma inom passagerartrafik på beställning, fordon med förare som registrerades 2026. Firmainfo har ännu inte kopplat någon årsredovisning till Al Hawaja, Thameer Nowaaf Mahmoud.
Årsredovisning inte tillgänglig hos Firmainfo
Firmainfo har ännu inte kunnat koppla någon årsredovisning till företaget i de aktuella källorna. Det betyder inte automatiskt att företaget inte har lämnat in en årsredovisning. Sidan visar därför de registeruppgifter som finns tillgängliga utan att tolka saknade bokslutsvärden som noll.
Företag i samma bransch
SNI 49330 | Passagerartrafik på beställning, fordon med förare | H | Transport och magasinering
Vanliga frågor om Al Hawaja, Thameer Nowaaf Mahmoud
- Vad har Al Hawaja, Thameer Nowaaf Mahmoud för organisationsnummer?
- Al Hawaja, Thameer Nowaaf Mahmoud har organisationsnummer 19740301-XXXX.
- Vilken företagsform har Al Hawaja, Thameer Nowaaf Mahmoud?
- Al Hawaja, Thameer Nowaaf Mahmoud är en aktiv enskild firma som registrerades den 21 september 2026.
- Vilken adress har Al Hawaja, Thameer Nowaaf Mahmoud?
- Al Hawaja, Thameer Nowaaf Mahmoud har den registrerade postadressen REVÄRGATAN 4 LGH 1202, 254 23 HELSINGBORG.
Källor
- SCB — bransch (SNI), säte, arbetsställen, storleksklass, skattestatus | uppdaterat 2026-09-22
Uppgifterna kommer från offentliga register och kan innehålla fördröjningar. Kontrollera alltid mot originalkällan vid viktiga beslut.
Om nyckeltalet
Informationen är allmän och beräknad ur offentliga årsredovisningar. Den utgör varken kreditupplysning eller rådgivning.