Nääs Kött & Vilt
Nääs Kött & Vilt är en aktiv enskild firma inom partihandel med kött och köttvaror som registrerades 2009. Nääs Kött & Vilt är registrerad för F-skatt och moms. Firmainfo har ännu inte kopplat någon årsredovisning till Nääs Kött & Vilt.
Årsredovisning inte tillgänglig hos Firmainfo
Firmainfo har ännu inte kunnat koppla någon årsredovisning till företaget i de aktuella källorna. Det betyder inte automatiskt att företaget inte har lämnat in en årsredovisning. Sidan visar därför de registeruppgifter som finns tillgängliga utan att tolka saknade bokslutsvärden som noll.
Företag i samma bransch
SNI 46321 | Partihandel med kött och köttvaror | G | Handel
Vanliga frågor om Nääs Kött & Vilt
- Vad har Nääs Kött & Vilt för organisationsnummer?
- Nääs Kött & Vilt har organisationsnummer 19810515-XXXX.
- Vilken företagsform har Nääs Kött & Vilt?
- Nääs Kött & Vilt är en aktiv enskild firma som registrerades den 16 oktober 2009.
- Vilken adress har Nääs Kött & Vilt?
- Nääs Kött & Vilt har den registrerade postadressen DALSLUNDSGATAN 6, 55313 JÖNKÖPING.
- Hur stor är omsättningen i Nääs Kött & Vilt?
- Enligt SCB:s storleksklass ligger omsättningen i Nääs Kött & Vilt i intervallet 1–499 tkr. Detta är ett intervall, inte ett exakt belopp.
- Har Nääs Kött & Vilt F-skatt?
- Ja, Nääs Kött & Vilt är godkänd för F-skatt.
Källor
- Bolagsverket — registeruppgifter, status, namnhistorik | uppdaterat 2026-07-11
- SCB — bransch (SNI), säte, arbetsställen, storleksklass, skattestatus | uppdaterat 2026-08-10
Uppgifterna kommer från offentliga register och kan innehålla fördröjningar. Kontrollera alltid mot originalkällan vid viktiga beslut.
Om nyckeltalet
Informationen är allmän och beräknad ur offentliga årsredovisningar. Den utgör varken kreditupplysning eller rådgivning.